B.GREAT

20 найкращих приватних шкіл уWest Midlands, Великобританія в 2023 році


1. King Edward's School, Birmingham – ця школа для хлопчиків, заснована в 1552 році, входить до десятки найкращих шкіл Великобританії. Школа забезпечує всебічну освіту, зосереджуючись на академічному та неакадемічному розвитку учнів.

2. King Edward VI High School for Girls. Ця школа для дівчат була заснована в 1883 році і входить до десятки найкращих шкіл Великобританії. Школа наголошує на розвитку академічних і культурних якостей, а також на вихованні жіночого лідерства та соціальної відповідальності.

3. Bromsgrove School - заснована в 1553 році, ця школа є приватною середньою школою середнього розміру, яка надає повний спектр освіти. Школа наголошує на інноваціях та практиці, приділяє увагу інтеграції дисциплін у навчанні та заохочує учнів до активної участі у позакласних заходах.

4. Solihull School – заснована в 1560 році і розташована в центрі Solihull, школа є високоякісною загальноосвітньою школою з різноманітними та сучасними навчальними засобами. Школа наголошує на балансі між навчальними досягненнями учнів та особистим розвитком, а також підтримує студентів у реалізації їхніх інтересів і хобі.

Підводячи підсумок, можна сказати, що більшість приватних середніх шкіл у цьому районі мають відмінну освітню якість і репутацію та зосереджені на всебічному розвитку учнів. Немає сумніву, що вибір середньої школи, яка вам підходить, є дуже важливим рішенням, і батьки повинні ретельно враховувати різні чинники, такі як розташування школи, приміщення кампусу та навчальна програма. Давайте подивимося на рейтинг приватних шкіл Thames 2023 у регіоні Вест-Мідлендс Великобританії.

 1. King Edward VI High School for Girls, Birmingham
 2. King Edward's School, Birmingham
 3. Concord College, Shrewsbury
 4. Rugby School
 5. King's High School, Warwick
 6. Warwick School
 7. Solihull School
 8. Shrewsbury School
 9. The King's School, Worcester
 10. Newcastle-under-Lyme School
 11. King Henry VIII School, Coventry
 12. RGS Worcester
 13. Bablake School, Coventry
 14. Bromsgrove School
 15. Hereford Cathedral School
 16. Wolverhampton Grammar School
 17. Moreton Hall, Oswestry
 18. Malvern St James Girls' School
 19. The Kingsley School, Leamington Spa
 20. Shrewsbury High School GDST
Актуальні запитання