B.GREAT

Топ 10 найдешевших міст Великобританії для студентів

10 найбільш дешевих міст для життя в Великобританії, якщо ви студент! 


Lancaster

Lancaster - місто в окрузі Ланкашир. У Lancaster пиво коштує близько 2,80 фунтів стерлінгів. це найнижча ціна серед усіх дешевих міст. Щотижнева оренда в середньому становить 139 фунтів стерлінгів.

Coventry

У Coventry дещо збільшилася вартість життя за останні роки, але він як і раніше залишається одним з найдешевших міст для студентів. Орендна плата дешевше, ніж в Lancaster, і становить 135 фунтів в тиждень.

Leicester

Місто Leicester цінується за дешевший транспорт. В середньому квиток коштує 29 фунтів стерлінгів. Що стосується орендної плати, то щотижнева орендна плата становить близько 133,79 фунтів стерлінгів, що вважається недорогою.

Warwick

Місто Warwick- одне з міст, внесених до списку найдешевших міст для студентів у Великобританії. Тут можна зняти двомісну кімнату за прийнятною ціною 119 фунтів в тиждень і придбати квиток за 49,88 фунтів стерлінгів.

Lincoln

З щотижневою орендною платою в 118,80 фунтів стерлінгів Lincoln входить в десятку найдешевших міст у Великобританії. Ви можете купити проїзний квиток всього за 30 фунтів стерлінгів (друге місце серед інших міст).

Newcastle

Місто Newcastle має дуже зручне розташування . В середньому орендна плата в Newcastle сановить до 117,93 фунтів стерлінгів на тиждень.

Strathclyde, Glasgow

Strathclyde - одне з тих міст, у якому з роками проживання дешевшає а не дорожчає. У цьому місті квартира безумовно не буде великою проблемою, оскільки ви можете знайти квартиру, яка коштує в середньому 117,30 фунтів стерлінгів на тиждень.

Stirling

Stirling- одне з тих міст, яке стає все дешевше і дешевше для іноземних студентів. У 2019 році ви могли зняти кімнату в Stirling всього за 115 фунтів стерлінгів на тиждень. Громадський транспорт - безкоштовний. Ви не пошкодуєте переїхавши сюди і кжного дня спостерігаючи прекрасні шотландські пейзажі в місті Stirling.

Cardiff

Cardiff не тільки столиця Уельсу, а й один з найдоступніших для студентів міст Великобританії. У місті середня місячна орендна плата становить 114,19 фунтів стерлінгів. Крім того, громадський транспорт не є дорогим, тому вам не обов'язково шукати квартиру поруч з кампусом вашого університету. Кардіфф є домом для Cardiff University, єдиного валлійського університету, що входить до групи Rusell Group Universities. Що робить Кардіфф дешевше, так це те, що більшість студентів, які там навчаються, працюють неповний робочий день і отримують заробіток з різних джерел.

Belfast

Незважаючи на те, що Belfast є столицею Північної Ірландії, він є одним з найдоступніших міст для проживання студентів у Великобританії. Ви можете орендувати квартиру в Belfast з тижневої орендною платою в 113 фунтів стерлінгів. У цьому місті найнижчі ціни на таксі в Великобританії.
Для студентів