B.GREAT

Навчання у Великобританії: житло

Проживання в гуртожитках університету

У Великобританії в більшості університетів є гуртожитки, у яких, за невелику плату може поселитися студент. Студенти першого курсу зазвичай живуть в гуртожитках, щоб адаптуватися до переходу в "доросле життя" та ближче познайомитися у однокурсниками.

Студентські гуртожитки зазвичай складаються з невеликого розміру кімнат, із загальними кухнями, вітальнями та ванними кімнатами. У їдальнях зазвичай є харчування за додаткову плату. Кімнати в холі можуть бути великими і простими, вони організовані для можливості поспілкуватися з іншими студентами та відволіктися від навчання.
Також у гуртожитках є можливість заселення в апартаменти з власною кухнею та ванною кімнатою Коштують вони трохи дорожче, але при бажанні можуть забезпечити усамітнення і спокій.
Більшість університетських гуртожитків знаходиться на території кампуса або поруч з лекційними залами та іншими об'єктами.

Ми рекомендуємо Вам подати заявку на проживання в гуртожитку якомога раніше, адже бажаючих буде чимало, а кімнати це ресурс вичерпний. Однак деякі університети пропонують іноземним студентам гарантоване місце в гуртожитку на перший рік.

Будь ласка, зв'яжіться з представником B.GREAT або вашим університетом, щоб дізнатися про варіанти розміщення, які вони пропонують.

Оренда житла в Великобританії для українських студентів

Якщо ви хочете зняти житло на приватному ринку, ви можете знайти квартиру через агента з нерухомості або приватного домовласника.

Орендна плата буде сильно коливатися в залежності від місця розташування і рівня дому / квартири, але спільне проживання з сусідом по кімнаті може знизити тиск на ваш гаманець. Багато студентів винаймають житло з одним або декількома однокурсниками або друзями.

Для багатьох студентів це їх перший крок в доросле життя, і це завжди захоплюючий досвід! Команда B.GREAT зробила підбірку веб-сайтів з розміщення студентів:

  • Casita допомагає студентам з усього світу знайти кращі будинки в більш ніж 30 країнах Північної Америки, Європи та Азії. Casita пропонує високоякісні і надійні варіанти розміщення, адаптовані та спеціалізовані  для студентів університетів та коледжів.
  • Uniplaces - це портал розміщення студентів, який надає можливість бронювання студентського житла онлайн. Швидке бронювання і безпечна оплата дозволяють переглядати тисячі перевірених готелів в кращих студентських містах Європи, включаючи Лондон, Манчестер і Ноттінгем.
  • Student.com пропонує понад 1 мільйон варіантів у Великобританії та інших країнах / регіонах світу. Їх веб-сайт є безкоштовним його обслуговує  команда досвідчених консультантів з розміщення та співставлення цін. У них також є офіційні договірні відносини з кожним орендодавцем на своєму веб-сайті, щоб забезпечити вам додаткову безпеку!


Актуальні запитання
Made on
Tilda