B.GREAT

Нові правила в'їзду в Великобританію. COVID-19

З понеділка, 4 жовтня, поточну систему "світлофорів" з розподілом країн на червоні, жовті та зелені кольори буде скасовано та замінено лише одним червоним списком. Будь -яка країна, якої немає у червоному списку, вважатиметься зеленою та її громадянам буде послаблено вимоги до в'їзду в Британію. Жовтого списку більше не буде.

У чому полягають зміни до в'їзду в Сполучене Королівство?

По суті, зміни діють тільки для вакцинованих осіб. 
  • Якщо Ви вакциновані, то вам не потрібно купувати тест на COVID-19 за 72 години до вильту, проте варто замовити ПЛР тест після прильоту на другий день. Після отримання результату якого Ви можете вільно пересуватися країною.
  • Якщо Ви з "зеленої країни", проте, не вакциновані, тоді Вам доцільно купити тест на COVID-19 за 72 години до вильоту та забронювати тести на 2 та 8 день. По прильоту, ви повинні пройти самоізоляцію на 10 днів з можливістю зробити тест на 5 день. Якщо тест негативний, на 5 день Ви можте вийти з самоізоляції.
  • Якщо Ви з "червоної  країни" вам потрібно робити тест на COVID-19 за 72 години до вильту, та забронювати тести на 2 та 8 день. По прильоту Ви повинні пройти 10 дневну самоізоляцію.
Наразі Україна знаходиться у жовтій зоні, коли приймуть чинність нові зміни, вона перейде до зеленої!
Вдалих подорожей!!Актуальні запитання