B.GREAT

Робочі візи у Великобританії для українских випускників будуть продовжені на термін двох років!

Сьогодні українським випускникам, які здобули ступінь бакалавра або магістра в Англії потрібно було повертатися додому відразу після закінчення навчання. З наступного року всі українські випускники британський ВНЗ можуть претендувати на дворічний період для пошуку роботи в Великобританії, що підвищить їх шанси знайти довгострокову роботу після закінчення навчання.

У 2012 році міністр внутрішніх справ заявив, що дворічна робоча віза після навчання була “занадто щедрою” і вніс корективи в тодішню імміграційну політику.
Як наслідок таки дій у Великобританії спостерігалося значне зменшення кількості міжнародних студентів. Джо Джонсон, який минулого тижня подав у відставку з посади міністра, відповідального за університети, агітував за продовження віз після навчання в Англії, а в квітні вніс поправки до імміграційного законопроекту, які передбачають повернення дворічних робочих віз.

Згідно з новою політикою, українці можуть отримати необмежену кількість віз в Великобританію і дозволять випускникам подавати заявки на роботу незалежно від їх навичок або предмета, який вони вивчали. Уряд заявив, що їх метою є пошук талановитих випускників з таких дисциплін, як математика, інженерія та технології.

Гевін Вільямсон, міністр освіти, сказав: «Іноземні студенти роблять значний внесок для нашої країни та університетів як в культурному, так і в економічному плані. Їх присутність приносить користь Великобританії, тому ми збільшили період часу, протягом якого ці студенти можуть залишатися в Великобританії після навчання.

«Наші університети процвітають, коли вони відкриті для світу. Впровадження програми для випускників гарантує, що наш престижний сектор вищої освіти буде і далі залучати кращі таланти з усього світу».

Британські університети, які налічують 130 закладів, зустріли таке оголошення з великим ентузіазмом! Враховуючи Brexit вони готувалися до значного зменшення припливу кількості студентів з ЄС у разі Brexit.
Для студентів
Made on
Tilda