B.GREAT

Що таке CAS для навчання у Великобританії

1. Що таке CAS ?


Повна назва CAS - «підтвердження прийому на навчання», яке є необхідним матеріалом для подачі заяви на отримання студентської візи до Великобританії. CAS - це список інформації, яка підтверджує, що британський заклад приймає студента і готовий підтримати його студентську візу в Консульстві. У CAS є особиста інформація заявника, інформація про навчання і відповідна інформація про електронний коди британського університету. Кожен CAS  має унікальний номер. Після того, як співробітник імміграційної служби введе номер, система відобразить всю інформацію про студента. Тому у CAS немає так званих оригінальних матеріалів. Школа буде відправляти їх студентам по електронній пошті, в текстових документах, PDF-файлах і навіть з зображеннями.

Простіше кажучи, CAS замінює паперовий лист про візу. Студентам потрібно тільки надати номер CAS, щоб заповнити анкету на подачу студентської візи до Великобританії. Університети зазвичай відправляють номер CAS студентам по електронній пошті, тому CAS також називають e-cas. Реєстраційний номер CAS дійсний протягом 6 місяців. Кількість номерів CAS, які видаються кожним британським університетом, обмежена, і вони не можуть бути видані студентам випадково.

2. На що слід звернути увагу при використанні CAS?


Після того, як студенти отримають CAS, перевірте, чи вірна вся інформація в ньому, наприклад, тип візи або національність, дата народження, прізвище і т. п. Якщо інформація невірна, про це необхідно повідомити школу, після чого вона видасть новий CAS.
Актуальні запитання
Made on
Tilda