B.GREAT

Навіщо студентам у Великій Британії потрібні опікуни? Як визначити, чи кваліфікований опікун?

Навіщо потрібен опікун?

  • Юридичні вимоги Великобританії
  • Британські «Спеціальні правила опіки (переглянуте видання) 2016 р.», «Закон про захист дітей 1989 р.», «Закон про догляд та захист дітей 2002 р.» та інші закони чітко передбачають, що іноземні студенти очної форми навчання віком до 18 років повинні мати законних опікунів.
  • Вимоги візового центру Великобританії
Візовий центр Великобританії передбачає, що під час подання заяви на отримання студентської візи неповнолітні мають надати інформацію про опікуна, інакше їм може бути відмовлено.
  • Вимоги до школи Великобританії
Перед початком занять школа попросить батьків надати інформацію про опікуна їхньої дитини. Більшість британських шкіл (включаючи школи-пансіони) вимагають, щоб іноземні учні мали опікуна, щоб про них можна було піклуватися під час навчання, канікул, подорожей і надзвичайних ситуацій.

Які обов'язки опікуна?

Опікуни грають дуже важливу роль. Можна сказати, що в досвіді дітей, які навчаються за кордоном, вони повинні заміняти батьків. Здебільшого вони можуть робити те, що мають робити батьки. Відмінний опікун повинен не тільки піклуватися про основні життєві потреби дітей, але й відігравати активну роль у формуванні їхніх поглядів на життя та цінностей. До їхніх обов'язків в основному входить (але не обмежується) таке:

1. Забезпечте харчування та проживання, подбати про повсякденне життя дітей які вчаться в напівпансіоні (їздять додому у вихідні) , само собою зрозуміло, що для дітей які навчаються в школі-пансіоні і більшу частина часу проводять в школі, ці зобов'язання бере на себе школа, проте, іноді можуть бути непередбачені обставини, що вимагають закриття школи . У цей час опікун має надати житло, подбати про раціон дитини та забезпечити найнеобхідніші життєві потреби.

2. Діяти як сполучна ланка між учнями, батьками та школою. Оскільки батьки учнів не перебувають у Великій Британії, опікун повинен замінити батьків, дізнатися у школі про соціальну, навчальну ситуацію та повідомити батьки дитини. Відвідувати батьківські збори, якщо батьки не можуть бути присутніми особисто.

3. Академічне консультування учнів та нагляд за їх соціальним розвитком.
Щодо навчання, опікуни також повинні надавати відповідні консультації, щоб допомогти дітям покращити їхню успішність. Вони також повинні контролювати соціальну діяльність дитини, щоб у дитини було гарне коло спілкування.

4. Цілодобовий екстрений контакт.
Коли діти знаходяться у Великій Британії, якщо виникає надзвичайна ситуація, така як хвороби, нещасні випадки та затримки міжнародних рейсів, опікуни повинні прибути на місце події, щоб розібратися з ними якнайшвидше і повідомити про це батькам .

Як визначити, чи кваліфікований опікун?

Відповідно до правил британських шкіл та відповідних законів, опікун британського іноземного студента повиннен відповідати наступним мінімальним вимогам:
  • вік не менше 25 років
  • жителі Великобританії, які мають британське громадянство та працюють на законних підставах з грін-картою
  • бути в доброму здоров'ї та мати гарну кредитну історію; розслідування судимостей
  • особисте місцезнаходження має бути близько до школи учня (частіше їхати протягом 2-3 го

Наша компанія є представником двох найбільших опікунських фірм Великобританії. З нами надійно!

Актуальні запитання