B.GREAT

Як вчитися в Великобританії безкоштовно?Якщо ви український абітурієнт, який мріє вчитися в британському університеті, але ваші фінансові можливості не співпадають з бажаннями, то ця інормація для вас. 

Одне важливе зауваження: стипендії для аспірантів у Великобританії більш поширені, ніж стипендії для студентів бакалаврату. Але це не означає, що їх взагалі немає. Британські університети і урядові установи запустили численні програми фінансування, щоб стимулювати зростання притоку іноземних студентів.

Стипендії у Великобританії фінансуються державою.

Британські стипендії, пропоновані іноземним студентам, включають стипендії, що присуджуються державними і приватними установами. Уряд Сполученого Королівства створив широкий спектр стипендіальних програм для іноземних студентів. Ці стипендії призначені для залучення найкращих студентів з усього світу і допомоги їм у навчанні в університетах Англії.

Стипендія Chevening

Chevening - це глобальна стипендіальна програма Великобританії. Ці типи стипендій фінансуються Федеральним міністерством закордонних справ і його партнерами. Стипендії поширюються на магістрантів очного навчання.

Щоб отримати повну інформацію про ситипендіальну програму переходьте на сайт:  https://www.chevening.org/scholarship/ukraine/

Вимоги для цієї стипендії:
  • У вас є ступінь бакалавра
  • Ви працювали більше 2 років за профілем
  • Ви відповідаєте вимогам англійської мови

Стипендія Commonwealth

Також стипендіальна програма, яку пропонує уряд Великобританії, - це стипендія Співдружності. Деякі з цих стипендій пропонуються для курсів магістратури та докторантури (Стипендії Співдружності для розвитку країн Співдружності), а деякі - для програм магістратури тільки для вчених (Схема загальних стипендій Співдружності в університетах Великобританії).

Щоб дізнатися, чи можете ви подати заявку, а також для отримання додаткової інформації про те, як подати заявку, перейдіть а посиланням: https://cscuk.fcdo.gov.uk/about-us/scholarships/


Стипендії Gates в Кембриджському університеті

Як один з кращих університетів Великобританії та світу, Кембриджський університет пропонує привабливу стипендіальну програму для іноземних студентів. Програма стипендій Гейтса є частиною цієї програми і надає фінансову підтримку найумпішнішим іноземним абітурієнтам, які навчаються в очній аспірантурі цього університету. Ця стипендія покриває всі витрати на навчання. В даний час заявки закриті.

Стипендії MBA Skoll

Стипендія, яку Оксфордський університет пропонує в своїй школі Said School Business для отримання ступеня магістра. Якщо ви не є громадянином Великобританії і протягом, як мінімум, року будували або розширювали свій бізнес, ви можете подати заявку на стипендію MBA Skoll. Яка покриває всі витрати на навчання і часткові витрати на проживання.

Стипендії Edinburgh Global Research 

Единбурзький університет присуджує 30 стипендій кращим іноземним студентам, які готові вступити в аспірантури цього університету. Ця стипендія лише частково покриває плату за навчання. Щоб отримати стипендію, вам необхідно подати заявку на навчання в докторантурі Единбурзького університету.

UK Scholarships from the British Council - IELTS Award

Іноземні студенти, які бажають отримати ступінь бакалавра або магістра в Великобританії, також можуть подати заявку на отримання премії IELTS, стипендії Британської ради. Ці типи стипендій в деяких випадках варіюються від 3000 до 10000 фунтів стерлінгів. Подати заявку на стипендію можуть студенти з усіх країн світу.

Стипендія Denys Holland - Університетський коледж Лондона

Університетський коледж Лондона пропонує стипендії для іноземних студентів, які не можуть фінансувати своє навчання за кордоном. Ті, хто отримує грант, будуть отримувати 9000 фунтів стерлінгів на рік, які можуть бути розділені між оплатою навчання і витрат на проживання. Перевага надається студентам, які доясгли 25 річного віку.

Стипендії Bristol University

Брістольський університет пропонує 5 стипендій для іноземних студентів. Ці стипендії покривають оплату за навчання  + 8 500 фунтів стерлінгів зверху .

Стипендії Kingston University London 

Міжнародний офіс Кінгстонського університету в Лондоні пропонує стипендії всім іноземцям, які хочуть отримати ступінь бакалавра або магістра в цьому університеті. Стипендія становить 4000 фунтів стерлінгів, що покриває тільки половину плати за навчання.

Міжнародні стипендії в University of Westminster

Вестмінстерський університет пропонує стипендії для іноземних студентів, що бажають продовжити навчання за програмою магістратури в Великобританії. Ця стипендія призначена для покриття плати за навчання, проживання, витрат на проживання та перельотів в Лондон і назад.

Fulbright Foreign Student Program

Програма Фулбрайта, заснована колишнім сенатором США, являє собою конкурентоспроможну стипендіальну програму, орієнтовану на результат. Він доступний для студентів усіх країн, які готові вчитися в магістратурі або докторантурі.

International Undergraduate Engineering стипендія, 2018

Університет Ноттінгем Трент пропонує стипендії для студентів бакалаврату з метою отримання ступеня бакалавра в галузі спортивної інженерії, електроніки та біомедичної інженерії. Він відкритий для студентів усіх країн і є частковим (5000 фунтів стерлінгів на рік).

MBA Стипендії at Brunel University

Лондонський університет Брунеля пропонує стипендії для іноземних студентів, що бажають отримати ступінь MBA в галузі ділового адміністрування. Ці стипендії є частковими і складають 6 420 фунтів стерлінгів.

Стипендії Cardiff University 

Ви також можете отримати британську стипендію в Уельсі. Кардіффський університет в місті Кардіфф, Уельс, пропонує різні стипендії для іноземних студентів. Якщо ви плануєте отримати ступінь бакалавра або магістра в цьому університеті, у вас є шанс отримати стипендію.

Стипендії Rhodes в Оксфордському університеті

Програма стипендій Родса, мабуть, одна з найстаріших стипендіальних програм та одна з найпрестижніших в світі. Ця програма надає стипендії аспірантам, які бажають навчатися в Оксфордському університеті. Щороку 95 успішним студентам щастить отримати одну з цих стипендій. Стипендія включає в себе всю плату за навчання і два перельоти економ-класом: один в університеті, а інший - по закінченні терміну дії стипендії.

Стипендії у Великобританії отримати, як правило, важче, але в Оксфорді ця проблема більш виражена. Студенти, які хочуть подати заявку на цю стипендію, повинні відповідати ряду вимог, які в основному пов'язані з місцем проживання, віком і освітою. Оскільки Оксфордський університет є одним з кращих в світі, в ньому жорстка конкуренція, і ви повинні мати відмінні академічні знання. Університет також встановлює вікові обмеження, які варіюються в залежності від курсу в навчальному закладі. Як правило, учні у віці від 18 до 28 років мають право подавати документи на отримання стипендії. Наразі студенти з України неможути претендувати на дану стипендію, проте ми надіємося що найближчим часом Оксфордський університет додасть Україну до списку кандидатів.