Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Badminton School
  • Тип школи:
Старша школа для дівчаток з молодшим відділенням або підготовча школа
Найближчий міжнародний аеропорт:
  • Віковий діапазон: 3-18
  • Кількість учнів: 500
  • Кількість пансіонерів: 165
Badminton School - одна з кращих приватних шкіл для дівчаток в Великобританії. Школа особливо добре відома своїми видатними досягненнями в галузі природничих наук. З моменту свого заснування школа знаходиться в Брістолі, Англія. Брістоль знаходиться далеко від Лондона, що дозволяє студентам зосередитися на навчанні, але в той же час це безпечний район з другим за величиною доходом на душу населення в Великобританії. Близько чверті учнів школи - іноземні студенти, і найвідоміша випускниця - Індіра Ганді, перша жінка-прем'єр-міністр в історії Індії.
Кампус знаходиться всього в 1,5 годинах їзди від аеропорту Хітроу і в 30 хвилинах від міжнародного аеропорту Брістоля до Лондона. До або після семестру школа також надає супровід студентам в кампус і аеропорт і назад в цілях безпеки.
У порівнянні з іншими школами для дівчаток, такими як Headington School і Cheltenham Ladies 'College, Badminton приділяє велику увагу вихованню учнів і докладає багато зусиль в цьому аспекті. Школа прагне допомогти учням стати освіченими і всерозвиненими. В кінці кожного семестру вчителі і студенти влаштовують церемонію прощання. Студенти можуть скористатися цією можливістю, щоб подякувати вчителя за їх викладання протягом семестру. Ця традиція зберігається і до цього дня.
У 2008 році школа посіла третє місце серед більш ніж тисячі середніх шкіл, перерахованих Financial Times. Дивлячись на дані за попередні роки, 85% -95% випускників отримують оцінки A * -B на іспиті A-Level, і більше 80% випускників закінчують навчання з відзнакою A * -A щороку. Студенти поступають в Оксфорд і Кембридж, а 95% випускників залишають школу, щоб продовжити навчання в рейтинговух університета світу. Крім допомоги студентам в надходженні на курси провідних університетів Великобританії, школа також пропонує курси SAT для студентів, які мають намір вступити до університетів США, що є відносно рідкісним курсом в британських школах.
Предмети
  • Студенти можуть вивчати понад 20 предметів GCSE (математика, драма, біологія, хімія, фізика, англійська література, їжа і харчування, спорт, мистецтво, бізнес, французька, іспанська, латина, класична література, релігієзнавство, інформаційні технології, мистецтво творчості., Географія , німецьку мову, історія, музика, спорт і ігри), а також курси
  • A-Level (біологія, хімія, економіка, англійська мова, географія, уряд і політика, історія, історія мистецтва, латинь, математика, вища математика і статистика, сучасні мови, Музика і музичні технології, фотографія, фізика, релігієзнавство, філософія, драматургія),
Позакласні заняття
У спорті Badminton дотримується принципу «спорт для всіх»; Тут кожна учениця може знайти свій вид спорту. Спортивні фахівці і тренери пропонують всім дівчаткам шкільні та розважальні види спорту, такі як танці, лакросс, плавання, дзюдо і крикет. Великі спортивні споруди, до яких у 2016 році було додано сучасний спортивний центр, розташовані на території школи.
Відділення творчих мистецтв вражає не тільки своїм обладнанням і успіхами, а й служить джерелом натхнення для студентів. Музика - велика і важлива частина повсякденного шкільного життя, і більше 85% дівчаток грають хоча б на одному інструменті. Приголомшливий Центр творчих мистецтв - це стрижень багатства артистичних талантів, які випромінює бадмінтон - ви повинні побачити це, щоб в це повірити.
На території
Школа оснащена першокласними зручностями, включаючи центр творчості, добре обладнаний науковий центр, музичну школу зі студією звукозапису . 85% учнів школи вміють грати хоча б на одному музичному інструменті, і учнів часто запрошують виступати на музичних фестивалях по всій Великобританії і навіть в Європі. Що стосується спортивних споруд, в Badmintion є критий басейн, штучні корти, які відповідають міжнародним стандартам, сім кортів для тенісу та гандболу, а також тренажерний зал.
Проживання
В учнів школи завжди комфортне середовище проживання: є сучасні гуртожитки, спеціально призначені для дітей 13-16 років, а також гуртожитки домашнього типу для дітей 9-12 років. У кожному гуртожитку є добре вентильовані кімнати, опалення, санвузол, кухня і душова. На додаток до сучасного обладнання в Badminton також призначаються досвідчені доглядачі, які допомагають дбати про повсякденне життя учнів.
Вартість триместру
£ 11 142
Депозит за курс £12 000
Програми GCSE і A-Level від £12 995
Made on
Tilda