International Year One

Програма є еквівалентом першого року бакалаврату в британських університетах не складаючи додаткових іспитів, грунтуючись тільки на хорошій успішності, студенти по закінченні навчання мають змогу перейти одразу на другий курс.
Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас

Переваги International Year One

Інтенсивне підвищення мовного рівня, поліпшення навичок і знань англійської мови, легка і комфортна адаптація до нової мовної, академічної та культурному середовищі.
Статус повноцінного студента, який є у розпорядженні кожен учень на International Year One, дозволяє користуватися всіма бібліотечними і електронними ресурсами, комп'ютерами та спортивною інфраструктурою - це допомагає підтягнути і навички з академічних предметів, привести знання відповідно до британської системою
Невеликі навчальні групи і персональну увагу до кожного учня, інститут кураторства (допомога в рішенні не тільки навчальних, а й побутових, адміністративних питань.
Зарахування відразу на другий курс обраної спеціальності за умови успішного закінчення програми - відсутність додаткових вступних іспитів і випробувань.
В основному програма займає 9 місяців, є можливість продовжити термін до 12 місяців (якщо потрібно особливо інтенсивна мовна підготовка). Програма доступна учням від 17 років і старше, у виняткових випадках можливий прийом з 16 років (відразу після випуску зі школи).

Для того щоб поступити на програму International Year One, студент повинен відповідати наступним вимогам:

Сертифікат IELTS від 5.0 і вище (чим ближче до 6.0, тим краще)

Атестат про повну загальну середню освіту + табель з оцінками (чим вище середній бал, тим краще)

Виписка оцінок після закінчення першого курсу вузу в Укріїні, перелік вивчених предметів..
Made on
Tilda