Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Bruton School
Тип школи:
Старша школа для дівчаток з молодшим відділенням або підготовча школа
Найближчий міжнародний аеропорт: Брістоль (56 км)
Віковий діапазон: 2-18
Кількість учнів: 150
  Школа Bruton для дівчаток була заснована в 1901 році і розташована на південному заході країни, в Брутона, невеликому містечку в центрі Сомерсета. У ній є підготовча школа і середня школа, і в ній навчаються іноземні учні з четвертого по тринадцятий клас. Серед них українські студенти складають лише невелику частину, і більше приїжджають з Іспанії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Польщі, Кенії, Нігерії, Мексики і Таїланду. Хоча кампус площею 40 акрів не такий просторий, як в інших школах, вчителі розглядають учнів як унікальних особистостей і зосереджуються на співпраці з ними для досягнення їх ідеалів. Це невелика школа-пансіон, де у дівчаток є багато можливостей брати участь в різноманітних заходах, завдяки чому вони стають впевненими в собі жінками.
  У 2019 на GCSE 60% всіх оцінок отримали оцінки A, A * або еквівалентні 7, 8 або 9. На A levels 40% всіх оцінок отримали оцінку A або вище, і переважна більшість дівчаток вступили до університету за власним вибором.
  Багато студентів в кампусі здають курси LAMDA з різних драматичних предметів, включаючи акторську майстерність, мюзикли, есе та публічні виступи. Цей курс LAMDA є рідкістю у Великобританії, і тільки кілька шкіл для дівчаток пропонують його. Щорічна поїздка в театр в Лондоні - один з ключових моментів курсу. На додаток до драматичного мистецтва школа також пропонує курс Leiths Catering для учнів підготовчої школи в якості додаткового предмета, розділеного на чотири семестри. Навчальні курси та сертифікати надаються школою Leiths School of Food and Wine, що має професійний статус.
  Предмети
  • GCSE
  Англійська література
  Англійська мова
  Біологія
  Географія
  Мистецтво і Дизайн
  Іспанська Мова
  Історія
  Математика
  Музика
  Німецький Мова
  Релігієзнавство
  Театральне майстерність
  Технології та Дизайн
  Технології Виробництва Продуктів Харчування
  Фізика
  Фізичне виховання
  Французький Мова
  Хімія
  • A Level
  Англійська література
  Бізнес
  Біологія
  Географія
  Мистецтво
  Іспанська Мова
  Історія
  Класичні Цивілізації
  Латинь
  Математика
  Музика
  Німецький Мова
  Психологія
  Театральне майстерність
  Театрознавство
  Тканини
  Фізика
  Фізичне виховання
  Філософія і Етика
  Французький Мова
  Хімія
  Економіка
  Позакласні заняття
  Школа пропонує ряд позакласних заходів та навчання після уроків або у вихідні, щоб учні могли отримувати задоволення від позакласного навчання. Школа заохочує учнів до участі в міжшкільних олімпіадах, національних олімпіадах і курсах, пропонованих університетами або навчальними центрами. Школа також організовує регулярні поїздки, і деякі учні середньої школи відправилися в Ісландію, щоб досліджувати світ льодовиків в 2017 році.
  Учні можуть відвідувати такі секції як: Верхова їзда, балет, танці, гімнастика, кулінарія, дебати, музичні інструменти, теорія музики, хор, оркестр, джаз-бенд, суспільство флейтистів-пастушків, народна музика, дзюдо, стрільба з лука, гандбол, легка атлетика, теніс, хокей, благодійні проекти
  На території
  У школи є власна студія звукозапису, Музична школа, Художня школа
  Професійно обладнаний театр
  Танцювальна студія
  Тренажерний зал
  Тенісні корти
  Басейн з підігрівом
  Фітнес зал
  Конференц зал
  Гімнастичний зал
  стадіон
  бібліотека
  Навчальний комплекс і лабораторії.
  Проживання
  Школа пропонує повний пансіон, тижневий пансіон і гнучкий пансіон. Гуртожиток забезпечує комфортну обстановку і повністю обладнаний для комфортного проживання, включаючи загальні кімнати, ігрову кімнату, кухню, їдальню, комп'ютерне обладнання та телефон. Дівчатка молодших класів живуть в загальних кімнатах, а старші учні можуть вибрати двомісні або окремі кімнати. Медичний центр на території кампуса піклується про фізичне і психічне здоров'я дівчаток і персоналу, а також надає медичну інформацію і консультації.
  Вартість триместру
  £ 10 616
  Програми GCSE і A-Level від £ 31 848
  Made on
  Tilda