Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Cheltenham College
  • Кількість учнів: 705
  • Відсоток пансіонерів: 80%
  • Відсоток іноземних учнів: 18%
  • Середній. розміри класів: старша школа: 18 // 6 клас: 10
Cheltenham College розташований в самому серці Котсуолдс на південному заході Англії і займає площу в 72 акри. Поїздка від аеропорту Бірмінгема до Челтнема займає близько години, а з аеропорту Хітроу регулярно ходять автобуси кожні дві години.
Школа прагне забезпечити високоякісну всебічну освіту відповідно до християнських принципів, щоб учні могли жити повноцінним і насиченим життям. Навчальна програма Cheltenham College охоплює кілька областей. Школа організовує поїздки учнів, щоб доповнити знання, які відсутні в підручниках, наприклад, дозволити учням відвідати Гімалаї в цілях дослідження.
Успішність у навчання складає основу життя в коледжі, але не менш важливим є і формування характеру. Школа прагне підготувати учнів до життя далеко за межами коледжу. Освіта в 21 столітті має дати дітям гнучкість і винахідливість, щоб вони могли процвітати в нашому мінливому світі. Вчителі з великим ентузіазмом ставляться до своїх предметів і прагнуть забезпечити високоякісне викладання, яке розвиває інтелектуально цікавих, цілеспрямованих, повних ентузіазму молодих жінок.
Більшість студентів поступають в університети Russell group після закінчення навчання, а 3 % них успішно вступають в Оксфордський і Кембриджський університет. У школі є Департамент з допомоги у працевлаштуванні, навчальна програма Cheltenham College охоплює кілька областей.
Предмети
  • GCSE
Англійська мова, Англійська література, Географія, Історія, Мистецтво і Дизайн, мистецтво, Історія мистецтв, Іспанська мова, латинь, Математика, музика, Німецька мова, Релігієзнавство, фізика, Фізичне виховання, французька Мова, хімія
  • A-Level
Англійська мова, Англійська література, Бізнес, Біологія,Географія,Історія,Мистецтво і Дизайн,Мистецтво,Історія Мистецтв,Іспанська Мова,Критичне мислення,Латинь, Математика, Музика, Німецький Мова, Політологія , Релігієзнавство,Театральне майстерність, Фізика,Фізичне виховання,Французький Мова, Хімія,Економіка
Позакласні заняття
На початку семестру студенти можуть вибирати безліч занять. Інструктор і суперінтендант факультету обговорять зі студентами, щоб допомогти їм збалансувати позакласні заняття та академічні домашні завдання. Велика частина позакласних заходів буде проходити за три семестри. Крім того, щороку учні беруть участь в благодійних заходах, таких як читання для сліпих, навчання учнів початкової школи мовним навичкам і догляд за бездомними тваринами в місцевих притулках для тварин. Ці заходи дозволяють учням мати ширшу перспективу при формуванні власного світогляду.
На території
У школі є великий тренувальний майданчик, футбольні, регбі, крикетні, баскетбольні та інші спортивні поля, тренажерний зал, тенісні корти, 25-метровий критий басейн, професійний театр, студія танців та мистецтва, а також комп'ютерний центр.
Проживання
На території кампусу школи 11 кампусів: чотири чоловічі школи-пансіони, три жіночі школи-пансіони, одна чоловіча денна школа та одна жіноча денна школа. Кожним коледжем керують декан-резидент і його сім'я, наставники і домогосподарка, які продивають а території на постійній основі. Кожен гуртожиток має свої особливості, культуру і діяльність. Як і у історії з Гаррі Поттера, учні можуть вибрати коледж, який їм найбільше підходить.
Реєстраційний збір (за курс) £ 75
Програма GCSE £ 12 690 за триместр
Програма A-Level від
£ 13 030 за триместр
Made on
Tilda