Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Cheltenham Ladies' College
 • Тип школи: Старша школа для дівчаток
 • Найближчий міжнародний аеропорт: Брістоль / Бірмінгем / Хітроу (80 км / 100 км / 145 км)
 • Віковий діапазон: 11-18
 • Кількість учнів: 840
 • Кількість пансіонерів: 66
  Результати іспитів: коледж регулярно визнавався найкращою школою-пансіоном для дівчаток в країні за версією IB і неодноразово визнавався кращою незалежної школою на Південному-Заході. У 2019 коледж відзначив виняткові результати GCSE і A-level: понад 31% оцінок A * на A-level. Дівчата можуть вибирати безліч предметів, складати свій розклад і обговорювати варіанти зі своїми репетиторами. Класи невеликі, і дівчаток заохочують брати активну участь в уроках, оскаржуючи, обговорюючи і розвиваючи свою точку зору.
  У 2016 році коледж був визнаний найкращою школою-пансіоном для дівчат у Великобританії і кращою приватною школою в південно-західному регіоні. Відома як «жіноча версія Ітона».
  Висококваліфіковані вчителі прагнуть забезпечити високоякісне навчання. Навчання в молодших класах дозволяє дівчаткам активно брати участь а уроках, кидати виклик самим собі і розвивати свої навички самовираження за допомогою дебатів. Крім того, вчителі мистецтв мають професійну кваліфікацію і добре розбираються в кераміці, олійнму живописі, друці, текстилі, фотографії та скульптурі.
  Предмети
  • GCSE
  Англійська мова , Англійська література, Бізнес , Біологія , Географія, Інформатика та Комунікаційні технології , Історія, Історія мистецтв, Мистецтво, Іспанська Мова, Італійська Мова, Китайська мова, Класичні Цивілізації, Латинь, Математика, Музика, Німецька Мова, Політологія,Релігієзнавство, Сучасні Іноземні мови, Театральне майстерність, Технології та Дизайн, Фізика , Фізичне виховання , Французький Мова , Хімія, Економіка

  • A-Level
  (латинь, мистецтво, Дизайн, хімія, Біологія, Математика, Філософія, Релігієзнавство, італійська мова, Англійська література, грецький, Інформатика, драма, політика, Історія, німецькв мова , французька мова , Китайська мова, Іспанська мова)
  Позакласні заняття
  Симфонічний оркестр, Хор-клуб, Камерний хор, Госпел-хор, Джаз-оркестр, Академія ударних, Верхова їзда, Поло, Гольф, Академія бойових мистецтв, Фехтування, Йога, Катання на гірських велосипедах, Академія альпінізму, Молоде підприємство, Ескіз людини, креативне письмо, Хіп-хоп танець Суспільство, Суспільство фотографії, Кулінарне суспільство, Мода, Політика та історія, Група класичного читання, Російська мова, Філософія, Інженерне суспільство, Amnesty International, Товариство захисту навколишнього середовища, Міжнародне товариство, Товариство дебатів, Товариство мостів, Суспільство шахового мистецтва, Суспільство жестової мови, Астрономія, Товариство журналістів, Модель Організації Об'єднаних Націй
  На території
  бібліотека, комп'ютерні класи, спортивний центр, критий басейн, танцювальна студія, центр мистецтв, тенісні корти, футбольне поле, майданчики для гри в волейбол, баскетбол, сквош, бадмінтон
  Проживання
  На території кампусу школи 11 кампусів: чотири чоловічі школи-пансіони, три жіночі школи-пансіони, одна чоловіча денна школа та одна жіноча денна школа. Кожним коледжем керують декан-резидент і його сім'я, наставники і домогосподарка, які продивають а території на постійній основі. Кожен гуртожиток має свої особливості, культуру і діяльність. Як і у історії з Гаррі Поттера, учні можуть вибрати коледж, який їм найбільше підходить.
  Повний пансіон £ 38 340
  Проживання від £12 780
  Програми GCSE і A-Level від £12 780
  Made on
  Tilda