Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Єдиний в Великобританії спеціалізований університет післядипломної освіти в області технологій і управління. Тут ви зможете працювати з провідними вченими і використовувати найсучасніше обладнання, лабораторії та тренажери для навчання. У вас буде доступ до високопродуктивних комп'ютерів і провідних експертів, які проводять безліч заходів з різними доповідачами на протязі всього вашого навчання. У вас буде доступ до високопродуктивних комп'ютерів і провідних експертів, які проводять безліч заходів з різними доповідачами на протязі всього вашого навчання.
Розташування Cranfield University
  • Сам університет розташований в тихій сільській місцевості графства Бедфордшир, на південному сході Великобританії. Shrivenham Cranfield Defense and Security базується в Академії оборони Великобританії в Шрівенхеме.
  • Це захищений військовий об'єкт для досліджень в області військової і цивільної безпеки, де ви отримаєте доступ до ряду найсучасніших об'єктів. Серед них: Центр оборонних випробувань і оцінки, Лабораторія інтелектуальних силових установок і багато іншого.
  • Він знаходиться недалеко від міста Мілтон-Кінс, до якого менше 1 години їзди на поїзді від Лондона. Cranfield пропонує вам вражаючі високотехнологічні об'єкти, в тому числі великі дослідницькі центри і повністю функціональний аеродром.
  • Shrivenham Cranfield Defense and Security базується в Академії оборони Великобританії в Шрівенхеме. Це захищений військовий об'єкт для досліджень в області військової і цивільної безпеки, де ви отримаєте доступ до ряду найсучасніших об'єктів. Серед них: Центр оборонних випробувань і оцінки, Лабораторія інтелектуальних силових установок і багато іншого.

РЕЙТИНГ Cranfield University

Cranfield University є лауреатом 5 престижних премій королеви за вищу і післядипломну освіту. Є № 1 Великобританії за доходами від наукових досліджень (Times Higher Education interpretation of HESA 2016-17) і на 2 місці по працевлаштуванню випускників (DLHE Longitudinal 2017). Кренфілда п'ять разів отримував ювілейну премію королеви: у 2005 році за подальше і вищу освіту за програмою Fellowship in Manufacturing Management (FMM); в 2007 році за його роль в гуманітарному розвитку; в 2011 році за внесок у забезпечення безпеки польотів шляхом проведення досліджень та підготовки фахівців з розслідування авіаційних подій; в 2015 році за свою роботу в галузі водопостачання та санітарії; в 2017 році за його дослідження в області грунту і навколишнього середовища, а також за дослідження використання природних ресурсів.

По предметах Cranfield University

Займає 45-е місце в світі по механічній-інженерії, аеронавтики і обробці (QS World University Rankings by subject 2018). Згідно HESA 2016-17, співвідношення співробітників і студентів дорівнює 1: 7 що є найкращим в Великобританії. Також займає 22-е місце з дослідження бізнесу та менеджменту (Times Higher Education interpretation of Research Excellence Framework 2014 року), 11-е по науці про сільське господарство, ветеринарії та харчової промисловості (дослідне вплив) (Times Higher Education interpretation of Research Excellence Framework 2014 ), 9-е місце по авіаційному, хімічному і машинобудівного виробництва (дослідження) (Times Higher Education interpretation of Research Excellence Framework 2014 року).

Підготовчі програми Cranfield University

стоимость обучения в великобритании
PRE-MASTER'S
  • Програма розрахована на студентів, яким потрібна допомога в досягненні рівня, необхідного для вступу на магістратуру. При належному рівні закінчення
    програми і високої відвідуваності, гарантуємо надходження в Cranfield University. Напрямки: бізнес, право та суспільні науки, наука і техніка.
время образования англии
PRE-DOCTORATE
  • Програма підходить для студентів магістрів, які хочуть продовжити навчання на докторантурі. Вам буде гарантовано співбесіду на отримання докторського ступеня в Cranfield, якщо ваша тема дослідження відповідає пріоритетним напрямам університету.
Made on
Tilda