Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Harrogate Ladies 'College
 • Тип школи: Старша школа для дівчаток з молодшим відділенням або підготовча школа
 • Найближчий міжнародний аеропорт: Лідс / Бредфорд (20 км)
 • Віковий діапазон: 11-18
 • Кількість учнів: 555

  Harrogate Ladies 'College - найкраща школа у Великобританії, в якій навчаються дівчатка від 11 до 18 років. Школа була заснована в 1893 році і протягом останніх 125 років займалася навчанням жінок.
  Харрогейт - безпечне, багате і космополітичне місто з красивими історичними будівлями, а також просторими мальовничими парками.
  Школа знаходиться всього в 5 хвилинах від центру Харрогейт. Дівчата можуть насолодитися атмосферою місцевого колориту, йдучи до школи. Крім того, школа знаходиться всього в 15 хвилинах їзди від аеропорту Лідс-Бредфорд, звідки відправляються рейси в Лондон. Аеропорт Хітроу (35 хвилин) і Амстердам (70 хвилин), школа знаходиться всього в 90 хвилинах їзди від аеропорту Манчестера. Школа трансфер з і до аеропорту.
  Мета школи, надихнути нове покоління жінок, щоб бути сильним, впроваджували нові ідеї, і зрозуміли, що до тих пір, як вони готові працювати, мати рішучість і наполегливість, все можливо.
  Harrogate Ladies 'College має високі академічні досягнення. У школі проводиться навчання в невеликих класах, а викладають кваліфіковані і віддані своїй справі вчителі, щоб допомогти дівчаткам зробити все можливе для досягнення хороших результатів. Навчальні курси зручні і інтерактивні, спонукаючи студентів мислити і вчитися самостійно. У школі є спеціалізовані курси для студентів, що хочуть встурити в Оксфордський і Кембриджський університети, а також для бажаючих працювати лікарями і ветеринарами. У школі також є спеціалізована бізнес-школа.

  Harrogate Ladies 'College має багаторічний досвід навчання українських дівчаток, і вони завжди були шанованими членами кампуса. Студенти з України часто отримують наукові ступені в провідних університетах Великобританії.
  Предмети
  • GCSE
  Англійська мова, математика, сучасні іноземні мови, латинь, релігієзнавство, мистецтво, драма, англійська мова, географія та т. п.

  • A-Level
  Мистецтво, біологія, хімія, інформатика, технології дизайну, драма, економіка, англійська література, французька мова, додаткова математика, географія, історія, музика, філософія, фізика і т. п.
  Позакласні заняття
  Школа надає студентам можливість досягти успіху в багатьох професійних областях, включаючи спорт, драму і музику. У школі також є більше 50 товариств і клубів позакласних заходів, в яких учні можуть взяти участь, в тому числі театральне мистецтво, бізнес-сніданок, хор і бадмінтон. Вихідні також пропонують безліч заходів для учнів, включаючи перегляд фільмів, похід в місцевий ресторан на вечерю, боулінг, стрибучий батут, а також відвідування Йорка і Лондона.

  Спорт: Лакросс, нетбол, плавання, легка атлетика, теніс, сквош, бадмінтон, верхова їзда, гольф.
  Музика / мистецтво / театр
  Відмінні можливості в музиці, мистецтві і театрі.


  Проживання
  Пансіонат- духовне ядро школи, і близько 40% учнів його вихованці . Пансіонери приїжджають з більш ніж 28 країн і повністю інтегровані в шкільну спільноту. Мешканці живуть в традиційних сімейних загальних спальнях. У кожному гуртожитку є власна домробітниця, яка піклується про повсякденні потреби дівчаток. У шкільному медичному центрі чергують професійні та кваліфіковані медсестри і лікарі.
  • Реєстраційний внесок 75 £
  • Депозит вступний 1000 £
  • Депозит за навчання 13255
  Програма GCSE від
  £ 10 890
  Програма A-Level від
  £ 13 255
  Made on
  Tilda