Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Headington School
  • Тип школи:
Старша школа для дівчаток з молодшим відділенням або підготовча школа
  • Найближчий міжнародний аеропорт: Хітроу (70 км)
  • Віковий діапазон: 3-18
  • Кількість учнів: 1032
  • Кількість пансіонерів: 201
Headington School була заснована в 1915 році і є однією з найвідоміших шкіл для дівчаток в Великобританії. Британська акторка Емма Уотсон (грає роль Гермыони Гренджер у фільмі про Гаррі Поттера) є колишньою ученицею цієї школи. Headington School має відмінне географічне положення, вона розташована в Оксфорді, відомому університетському місті Англії, всього в 1,6 км від центру міста. Школа займає територію в 23 акра, оточену зеленими полями і спортивними майданчиками. У звіті ISI за 2015 рік школа Headington School отримала оцінку «Відмінно» у всіх дев'яти областях, включаючи результати навчання, викладання і рівень проживання.
Headington School має високу успішність, але школа не тільки орієнтована на успішність, але також надає можливості навчання в різних областях, щоб допомогти ученицям стати видатними жінками.
Головна перевага Headington School - розуміння і задоволення потреб кожного учня. A-Level пропонує на вибір 30 предметів, в тому числі деякі спеціальні предмети, такі як фотографія і політика. Школа спеціально розробила юридичні курси, щоб студенти, які зацікавлені у вивченні права, могли заздалегідь закласти міцну основу і підвищити шанси вступу на юридичний факультет університету. Студенти також можуть вибрати курси IB.
Школа Headington School має кращі результати державних іспитів. За останні чотири роки відсоток оцінок A* на A-Level становить 85% і вище, а середній бал IB становить 37,8 і вище. У 2018 році 87% студентів A-Level здали A *. Що стосується GCSE, то кількість студентів A * досягло 81% з вражаючими результатами. В середньому 10% випускників Headington вступають в Оксбридж щороку, і більшість студентів також можуть перейти в десятку кращих університетів Великобританії, таких як Imperial College、UCL、Durham і т. п.
Headington School надає стипендії для заохочення студентів за видатні академічні досягнення і видатні досягнення в галузі мистецтва, музики, спорту і драматичного мистецтва.
Предмети
  • GCSE ( Англійська мова Англійська література Математика Сучасні іноземні мови Релігієзнавство Природні науки Мистецтво Дизайн і технології Бізнес Комп'ютерні науки (ікт) Танці і хореографія Драматичне мистецтво і театр Географія Політика Історія Музика Фізкультура і спорт Психологія.)
  • A-Level (Мистецтво і дизайн Біологія Бізнес Хімія Комп'ютерні науки Технології та дизайн Англійська мова Англійська література Економіка Географія Політика Історія Математика Вища математика (просунутий рівень) Музика Сучасні іноземні мови Фотографія Фізика Психологія Спорт і фізична культура Соціологія Теологія (релігієзнавство) та етика.),
Позакласні заняття
Headington School проводить більше 60 позакласних заходів, в тому числі кадетські групи, фотографії, групи підтримки і дебати. Студенти, які вивчають музику і драму, будуть регулярно гастролювати по Великобританії і за кордоном, а також матимуть можливість виступати в художній школі. У школі навички фехтування і верхової їзди відповідають світовим стандартам, а веслярі входять в число кращих спортсменів світу.

На території
Школа також регулярно організовує громадські заходи як всередині школи, так і за її межами. В рамках шкільної програми сталого розвитку Headington створено безліч можливостей для учнів, в Diamond Building, побудованому в 2012 році, є 13 класних кімнат, в яких є все необхідне для вивчення кожного предмета. Школа також побудувала абсолютно нову музичну школу з навчальними класами, репетиційними залами, студіями звукозапису і т. п. У професійному театрі на 260 місць щорічно проходять масштабні вистави. Крім того, в 2015 році був побудований абсолютно новий танцювальний і фітнес-центр, в якому є новий тренажерний зал, а також тренувальна студія з веслування. На наступному етапі Хедлінгтон відремонтує свої гуртожитки і лабораторії, щоб забезпечити більш сприятливі умови для студентів.
Проживання
Headington School має п'ять гуртожитків і надає повний спектр послуг з пансіону для студентів старше 11 років. В даний час в пансіонах навчається близько 200 студентів, з яких три чверті - іноземні студенти з більш ніж 30 країн. Директор факультету відповідає за повсякденне життя студентів, а в кампусі є медсестри, які вирішують проблеми зі здоров'ям студентів.

Депозит за курс £ 3 250
Програма GCSE від
£ 13 395
Програма A-Level від
£ 12 210
Made on
Tilda