Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Malvern St James Girls' School
  • Тип школи:
Старша школа для дівчаток з молодшим відділенням або підготовча школа
  • Найближчий міжнародний аеропорт: Бірмінгем (74 км)
  • Віковий діапазон: 4-18
  • Кількість учнів: 410
  • Кількість пансіонерів: 200
Malvern School (MSJ) була утворена в результаті злиття двох шкіл для дівчаток, коледжу Малверн і школи Сент-Джеймс в 2006 році, щоб забезпечити якісну освіту для дівчаток у віці від 4 до 18 років. Кампус розташований в Вустерширі в центральній Англії, в оточенні гір і красивих пейзажів. Залізничний вокзал Грейт-Малверн знаходиться всього в п'яти хвилинах ходьби від кампуса, звідки ви можете сісти на поїзд до Бірмінгема (одна година) та інших великих міст Великобританії і назад. Школа була перевірена Інспекцією приватних шкіл (ISI) в травні 2017 року і отримала оцінку відмінно. Серед відомих випускників школи принцеса Аліса, мати герцога Глостерський.
MSJ - це школа яка вірить в майбутнє дівчаток і сподівається надихнути їх, спонукати проявити себе і реалізувати свої амбіції. MSJ навчає студентів відповідно до їх здібностей. Крім традиційних предметів, вони також пропонують такі предмети, як EAL (англійська як додаткова мова), розширена кваліфікація проекту (EPQ) і курси фізичного виховання BTEC. Такі курси зміцнюють академічну гармонію студентів, збагачують їх особисті і допомагають їм поступати в омріяні університети. Учні школи мають високу успішність, особливо з предметів STEM, а саме з природознавства, технологій, інженерії та математики.
Malvern St James дає кожному студенту імпульс, необхідний для оптимального розвитку творчого мислення і навичок навчання, і пропонує завидний діапазон можливостей академічного і неакадемічного зростання. Власна шкільна програма «Програма прагнень MSJ» кидає виклик дівчаткам, які виходять далеко за рамки навчальної програми, і готує їх до вступу до найпрестижніших університетів світу. В середньому більше 55% учасників A Level отримують оцінки A * / A. Школа також пропонує UK Extended Project Qualification, а також підготовку до іспиту SAT в США, який є попередньою умовою для вступу до університетів США.
Предмети
  • GCSE ( Мистецтво і дизайн Французька мова Хімія Історія цивілізацій Математика Драма і театр Образотворче мистецтво Англійська література Географія Економіка Фотографія Історія мистецтва Історія Латинь Фізика Біологія Англійська мова Італійська мова Релігієзнавство Дизайн Музика Грецьку мову Німецька мова Іспанська мова Домоведення. )
  • A-Level ( Мистецтво і дизайн Вища математика Сучасні іноземні мови (іспанська, французька, німецька, грецька) Історія мистецтва Хімія Історія цивілізацій Фізика Латинь Географія Образотворче мистецтво Домоведення Музика Загальні науки Математика Англійська література Економіка Релігія (теологія) Біологія Англійська мова та література Історія. ),
Позакласні заняття
Спорт у Malvern St James допомагає розвивати амбіції, мотивує дівчаток гордитися собою та своєю командою та допомагає їм пов'язувати себе. Спортивні сооруження призначені для занять жіночим спортом та пропонують професійні можливості для первокласних тренувань. Команди представляють школу на соревнованнях за всіма основними видами спорту, а також по хоккею, нетболу та лакроссу, багато студентів соревнуються на районному, регіональному, національному та міжнародному рівнях. Пропонується широкий вибір видів спорту, включаючи верхову їзду, каякінг, стрільбу з луки та стрибки на батуті.

Мистецтво є невід'ємною частиною збалансованої навчальної програми, і золота нагорода Artsmark демонструє прихильність школи цій галузі. Уроки живопису і малюнка, гравюри, кераміки, текстилю і фотографії проходять в спеціальних студіях. У спеціалізованому музичному центрі знаходиться одне з найбільш оснащених музичних відділень в Центральній Англії. Також пропонуються курси лекцій і театрального мистецтва, на яких дівчата готуються до іспитів LAMDA, конкурсам і фестивалям.

Школа заохочує учнів до участі в різних видах позакласних заходів, які вважаються важливою частиною освіти. Тут передбачено понад 60 академічних і позакласних заходів, а також видатні досягнення в спорті, дебатах і Програма нагородження герцога Единбурзького. Кінний спорт також є одним з ключових занять, і студенти завоювали безліч нагород на національних і міжнародних змаганнях. Модель Організації Об'єднаних Націй збирає учнів з різних шкіл для спільного обговорення різних світових проблем, що допомагає тренувати в учнів навички лідерства, спілкування та логічного мислення. Схема «Молоде підприємництво» також дуже популярна серед студентів.
На території
Школа також регулярно організовує громадські заходи як всередині школи, так і за її межами. В рамках шкільної програми сталого розвитку Headington створено безліч можливостей для учнів, в Diamond Building, побудованому в 2012 році, є 13 класних кімнат, в яких є все необхідне для вивчення кожного предмета. Школа також побудувала абсолютно нову музичну школу з навчальними класами, репетиційними залами, студіями звукозапису і т. п. У професійному театрі на 260 місць щорічно проходять масштабні вистави. Крім того, в 2015 році був побудований абсолютно новий танцювальний і фітнес-центр, в якому є новий тренажерний зал, а також тренувальна студія з веслування. На наступному етапі Хедлінгтон відремонтує свої гуртожитки і лабораторії, щоб забезпечити більш сприятливі умови для студентів.
Проживання
Школа-пансіон Malvern St James унікальна, а чудова команда відданих своїй справі працівників є цінним надбанням. Дівчаток зустрічають з розпростертими обіймами в кожному з 5 будинків, і вони швидко відчувають себе як вдома в люблячому і знайомому співтоваристві, де вихідні сповнені захоплюючих заходів. У будинках для старших класів дівчаток заохочують в їх самостійності при підготовці до повсякденного університетського життя; наприклад, є 4 кухні, на яких ви можете готувати їжу.
Реєстраційний внесок
£150
Депозит, який підтверджує місце на курсі £ 1400
Програми A-Level та GCSE від £ 12 730
Made on
Tilda