Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Moreton Hall School
Затишна, але успішна школа Moreton Hall розташована в парковій зоні площею 100 акрів, в найкрасивішій сільській місцевості на валлійських кордонах, в чотирьох милях від Освестрі, з прекрасним видом на пагорби Бервін. Вона знаходиться недалеко від Чирка, Шрусбері, Північного Уельсу і Честера. До Лондона всього дві години їзди на поїзді, а до аеропортів Манчестера і Бірмінгема - година їзди.
Індивідуальна гнучка навчальна програма, адаптована до індивідуальних потреб учнів. Учні розвивають навички, які підготують їх до життя за межами Moreton і допоможуть без проблем зайняти своє місце в житті.
Учні приїжджають зі всієї країни, але в основному з Північного Уельсу, Честера, Середнього Уельсу, Бірмінгема, Манчестера і Лондона. Іноземні студенти складають 15% усіх учнів, на навчання в школу приїжджають з Гонконгу, Китаю, Нігерії, Франції, Іспанії та України.
Учні цієї школи мають відмінні оцінки. У 10-му і 11-му класах учні вивчатимуть математику, англійську мову та природничі науки, при цьому вони можуть вибрати будь-який з 16 предметів за вибором.
У 11-му класі учні повинні вибрати предмети для вступних іспитів до університету. Вони можуть дізнатися про зміст кожного предмета на заняттях про вступні іспити в всняному семестрі, перевірити свої здібності та інтереси, а потім вибрати 3 предмета і розширене дослідження. Кваліфікація (EPQ).
Програми, предмети
Англійська література, Англійська мова, бізнес, біологія, географія, грецька мова, драма, драматичне мистецтво, Природничі науки, мистецтво, мистецтво і дизайн, історія, історія мистецтва, класична цивілізація, комп'ютери, курс побудови кар'єри, латинську мову, математика, музика, німецьку мову, психологія, релігієзнавство, сучасні мови, спортивна наука, театральне мистецтво, технологія виробництва продуктів харчування, поглиблена математика, фізика, фізкультура, фотографія, фотомистецтво, французьку мову, хімія, економіка
  Позакласні заняття
  У школі кожен день проводяться різні позакласні заходи, і у студентів також є багато можливостей для поїздок на свіжому повітрі, включаючи відвідування театрів, перегляд концертів, участь в пригодницьких проектах, відвідування ближніх міст і т.п.
  На території
  Школа знаходиться в тихій зоні і пропонує до користування учням добре обладнаний спортивний центр, спортивний майданчик, тенісний корт, басейн з підігрівом, поле для гольфу на дев'ять лунок і ігровий майданчик. Крім того, в школі є музичний центр, критий театр і відкритий амфітеатр.
  Проживання
  Розміщення студентів передбачено в центрі Mitchell House. Кімнати можуть бути одномісними або двомісними, кожна з ванною кімнатою і доступом в Інтернет.
  Студенти зустрічаються і спілкуються в своїй загальній кімнаті, яка, також, слугує їдальнею. Всі страви готуються на місці шкільним шеф-кухарем і його командою, з урахуванням всіх дієтичних вимог, включаючи східну і європейську кухню.
  • Программа GCSE
  триместр від £ 12 100
  • Программа A-Level
  триместр від £ 36 300
  • Депозит за курс £1000
  Made on
  Tilda