Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Oswestry School
Oswestry School - неймовірно доброзичлива, душевна школа з компетентними вчителями і дуже хорошою навчальною програмою. Хоча кампус і устаткування не оновлені, школа робить все можливе, щоб підтримати всіх студентів в їх індивідуальних проектах. Близькість до Уельсу робить школу Освестрі школою з безліччю можливостей для занять на свіжому повітрі. Oswestry School була заснована в 1407 році і є однією з найстаріших приватних шкіл-інтернатів в Великобританії. Школа пишається своєю 600-літньою традицією навчання дітей і молоді на високому рівні.
  • Кількість учнів: 456
  • Учні пансіону: 36%
  • Учні школи-інтернату Хлопчики: 86, Дівчата: 54
  • Іноземні студенти: 20%
  • Середній розмір класу: старша школа - 15 учнів в класі , 6 форма- 10 учнів в класі
  • Співвіношення вчитель / учень 1: 5
  • Найближчий міжнародний аеропорт: Манчестер, в 90 хвилинах їзди на машині
Oswestry School також пропонує студентам можливість відвідувати школу на короткий період часу, наприклад, на триместр, з можливістю продовження на інший семестр. Школа дуже гнучко приймає іноземних студентів в 9 або 10 класи, а також в старші класи. Загальний набір предметів в областях GCSE і A-level обгрунтований і збалансований; шкільні сучасні і практичні, оскільки школа постійно інвестує кошти в сучасне обладнання.
«Освестрійці» дуже пишаються своєю різноманітністю видів спорту: чи віддаєте перевагу ви класичним командним видам спорту, таким як регбі, футбол, хокей, нетбол і т. п., Або більш схильні до індивідуальних видів спорту, таким як фехтування, фітнес-тренування або плавання , кожен зможе обрати собі до смаку. Але Oswestry School також славиться в області музики та мистецтва відкриваючи перед студентами широкий спектр можливостей.
Oswestry School - надійний спосіб вступити в британські університети: близько 45% іноземних студентів успішно вступають в Russell Group University.
Програми, предмети
  • GCSE
Мистецтво, біологія, бізнес-дослідження, бізнес і комунікаційні системи, хімія, дизайн і технології, англійська мова, історія, домашнє господарство, математика, французьку мова і т. п.

  • A-levels
Мистецтво, дизайн і технології, музика, текстиль, географія, економіка, уряд і політика, історія, релігієзнавство, математика, біологія, хімія, фізика, психологія, англійська, французька та іспанська мови і т. п.
Позакласні заняття
Oswestry School пишається тим, що допомагає кожній дитині реалізувати свій академічний потенціал. Школа не тільки орієнтована на успішність студентів, а й спрямована на виховання незалежних і впевнених у собі молодих людей, щоб після закінчення навчання студенти мали навичками, необхідними для успішного навчання в обраному університеті або на базових курсах. Oswestry School пропонує учням ряд позакласних заходів на вибір.

Спорт:
Футбол, регбі, хокей, нетбол, баскетбол, бадмінтон, теніс, настільний теніс, легка атлетика, круглі форми, плавання, фехтування, п'ятірки і т. п.

Музика / мистецтво / театр:
Мистецтво, астрономія, хімія, фітнес, кераміка, шахи, китайську мову, письмо, кулінарія, медіа, латинь, математика, музичні технології, мюзикл, оркестр, стрілянина, хор і т. п.

Клуби:
Мистецтво, астрономія, хімія, фітнес, кераміка, шахи, китайську мову, письмо, кулінарія, медіа, латинь, математика, музичні технології, мюзикл, оркестр, стрілянина, хор і т. п.
На території
На території в 10 гектарів є спортивні об'єкти, в тому числі корти для тенісу / нетбол, басейн, поле зі штучним покриттям і освітленням, тир і фітнес-центр. Крім основних видів спорту, учні можуть вибирати між бадмінтоном, кросом, фехтуванням, гімнастикою і тріатлоном. Ви можете покататися на воді на шкільних яхтах в шкільному вітрильному клубі Shropshire або взяти уроки гольфу в гольф-клубі Oswestry. Нова танцювальна студія пропонує вуличні танці, степ і балет. Центр Пітера Хамфриса вміщує 200 чоловік і є місцем проведення самих різних концертів і вистав, а також змагань між кампусами.
Проживання
Учні школи-пантіону розміщуються в одному з трьох гуртожитків. Кожен гуртожиток знаходиться під наглядом наставника за підтримки кваліфікованої команди. Є загальна кімната з телевізором, відео та аудіо обладнанням. Комп'ютерне обладнання і більярдний стіл доступні в другій загальній кімнаті. Старшокласники живуть у 2-3 місних кімнатах. Ці кімнати великого розміру, і у кожного студента є свій письмовий стіл. Для вихованців пансіонату передбачено триразове харчування: сніданок, обід і вечеря. Будівництво нової їдальні було завершено в 2001 році, а в 2002 році шкільне харчування було нагороджено золотою медаллю. Кожен день пропонується багатий вибір страв.
Вартість семестру від
£ 11 475
Повний пансіон від £ 29250
Програми GCSE і A-Level 11 475 £ / триместр
Made on
Tilda