Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Prior's Field School
 • Тип школи:
Старша школа для дівчаток
 • Найближчий міжнародний аеропорт: Хітроу (30 км)
 • Віковий діапазон: 11-18
 • Кількість учнів: 420
 • Кількість пансіонерів: 80
Prior's Field - це приватна школа-пансіон для дівчаток із захоплюючою історією. Школа розташована в чарівній сільській місцевості графства Суррей, на площі 42 акра. Хоча будівля школи здається далеким від шуму і метушні Лондона, насправді до Лондона можна дістатися всього за 40 хвилин. У школі панує безпечна, тиха і позитивна атмосфера, тут цінується індивідуальність і неповторність учнів, тому дівчатка натненно вчаться і здобувають неаби які результати.

Основна мета школи - сподіватися, що дівчатка зможуть вчитися і жити щасливо кожен день. Щастя і благополуччя дівчаток завжди були основою шкільної роботи, тому що школа знає, що задоволені і успішні дівчата завжди добиваються успіху. Вони впевнені у свої діях, ризикують, кидають нові виклики і використовують усі можливості.
Оскільки навчання Prior's Field орієнтоване на кожну дівчинку, в ньому використовується модель навчання в малих класах, щоб розвивати особистий і академічний потенціал дівчаток. У шкільному дусі цінується творчість і підприємливість. Школа надає великого значення незалежному мисленню, здатності вирішувати проблеми і отримувати задоволення від старанного навчання. У школі повно видатних молодих жінок, які постійно сяють і демонструють позитивний результат: «Я можу це зробити». Учні навіть редагують шкільні журнали, роблять спортивні автомобілі, щоб змагатися один з одним, і б'ють рекорди шкільних спортивних змагань.
Школа заохочує дівчаток розвивати стиль навчання, який їм найбільше підходить. У класі вчителі навчають їх необхідним навичкам, які допоможуть в майбутній роботі і житті. Вони також дізнаються про важливість спортивної майстерності, командної роботи і святкування успіхів інших.
Предмети
 • GCSE
 • Англійська мова
  Англійська література
  Бізнес
  Географія
  Дизайн
  Природні Науки
  Інформатика та Комунікаційні технології
  Історія
  Мистецтво
  Іспанська Мова
  Математика
  Музика
  Німецький Мова
  Подорожі та Туризм
  Релігієзнавство
  Театральне майстерність
  Технології Виробництва Продуктів Харчування
  Тканини
  Фізічіское виховання
 • A-Level
 • Англійська як іноземна мова
  Англійська мова
  Англійська література
  Бізнес
  Біологія
  Вища математика
  Географія
  Інформатика та Комунікаційні технології
  Історія
  Мистецтво
  Іспанська Мова
  Класичні Цивілізації
  Математика
  Музика
  Німецький Мова
  Психологія
  Театральне майстерність
  Театрознавство
  Технології Виробництва Продуктів Харчування
  Тканини
  Фізика
  Фізічіское виховання
  Філософія і Етика
  Фотографія
  Французький Мова
  Хімія
  Економіка
Позакласні заняття
Факультативні заходи, пропоновані школою дуже різноманітні. Кожен семестр школа пропонує понад 40 навчальних та додаткових заходів, дбаючи про інтереси і таланти всіх учнів. Школа пропагує «старанно вчитися і отримувати задоволення». При такому насиченому графіку ми не забуваємо будувати дружбу, відпочивати і розважатися.
Такі заходи, як Програма присудження премії герцога Единбурзького, World Challenge і Young Enterprise, є ідеальними способами для навчання реагування на кризові ситуації та розвитку лідерських навичок, які можна застосовувати в класі. Інші заходи школи включають місцеве радіо, скелелазіння, йогу і дебати, і кожен учень може знайти свій інтерес.
У той же час школа заохочує студентів вивчати музику незалежно від їх рівня, а також заохочує студентів розвивати різні інтереси, такі як скрипка, електрогітара, саксофон, флейта, рок і поп-спів. Для музикантів вищого рівня школа також надає велику кількість формальних можливостей для виступів, включаючи симфонічні оркестри, духові оркестри, струнні оркестри, щорічні різдвяні свята і музичні конкурси в гуртожитках. Концерт після обіднього чаю дає можливість менш досвідченим музикантам стати центром уваги сцени.
На території
У користуванні учнів новий науковий, музичний і технологічний центр з флагманськими інтерактивними технологіями для підтримки навчання дівчаток; всепогодний спортивний майданчик; академія тенісу для учнів з винятковими здібностями; чудовий центр мистецтв; Тренажерний зал Sixth Form
Проживання
Пансіон завжди був в центрі Prior's Field; Інспектори ISI відзначили «атмосферу довіри, толерантності та дружби в пансіонатах». Пансіонерів підтримує команда відданих своїй справі постійних співробітників, і вони насолоджуються великою програмою заходів. Окремий будинок Sixth Form з тихими кабінетами для навчання, загальним горищем і спальнями з ванними кімнатами. У пансіонат Junior є ефектні рожеві сходи, які ведуть до кімнат дівчат, око радуватимуть «екстравагантні» килими в спальнях і блискучі підлоги в ванних.
Навчання від £19 900
Повний пансіон від
£ 36 000
Програми A-Level та GCSE від £ 20 000
Made on
Tilda