Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Queen Margaret's School
  • Тип школи:
Старша школа для дівчаток
  • Найближчий міжнародний аеропорт: Лідс Бредфорд / Манчестер (70 км / 140 км)
  • Віковий діапазон: 11-18
  • Кількість учнів: 261
  • Кількість пансіонерів: 179

Queen Margaret's (QM) - єдина в північній Англії приватна школа для дівчаток з повним пансіоном, яка виовує незаежни і успішних дівчаток. Школа розташована в парковій зоні Ескріка площею 75 акрів в красивій сільській місцевості, всього в 9,6 км від Йоркшира.
Заняття спортом в школі королеви Маргарет призначені для всіх дівчаток, і учням рекомендується розвивати впевненість у собі, виступати і приймати ідеї командної роботи. Крім командних видів спорту, вони також можуть спробувати свої сили в індивідуальних видах спорту, таких як верхова їзда, теніс, сквош і сучасне п'ятиборство. Школярі зі спортивної стипендією знаходяться під індивідуальним наглядом і отримують індивідуальні фітнес-тренування.
Різноманітна і складна навчальна програма пропонує 22 предмета GCSE і 29 предметів A-Level, в той час як ряд курсів без іспитів заохочують об'єктивне мислення і загальні знання. До особливих сильних сторін школи відносяться природні науки і сучасні мови, а завдяки індивідуальними програмами вивчення англійської як другої мови можна отримати міжнародно визнані кваліфікації, включаючи кваліфікацію володіння мовою (IELTS). Невеликі класи та інтерактивні і цікаво розроблені уроки відображаються в незмінно переконливих результатах - в середньому 74% учнів завершують рівні A з оцінками A * / B.
Предмети
  • GCSE
  • Економіка і бізнес Природно-наукові дисципліни Географія Англійська мова Сучасні європейська мови Сходознавство Латинь Давньогрецький Музика Історія Образотворче мистецтво Мистецтво і текстиль Драматичне мистецтво Економіка Фотографія Біологія
  • A-Level
  • Економіка Фотографія Біологія Хімія Математика Фізика Релігієзнавство Мистецтво Англійська Давньогрецький Сучасні європейські мови Сходознавство Економіка і бізнес Класичні цивілізації Географія Історія Політологія Музика
Позакласні заняття
Дівчата можуть ефективно використовувати шкільні заняття для участі в різних додаткових заходах, волонтерських послуги та набуття досвіду роботи. Вони також можуть збагатити свій навчальний досвід і підвищити свій інтерес до навчання, беручи участь в навчальних заходах, включаючи мистецтво, танці, драму.
Музика і спорт. QM пишається тим, що забезпечує дбайливу атмосферу в кампусі з особливою увагою до кожної дівчини. У шкільній системі особистих наставників створена унікальне сприятливе середовище, а це означає, що кожна дівчинка може приділяти достатньо часу і уваги, щоб розвиватися. Інструктори будуть стежити за прогресом і статусом навчання дівчаток, контролювати обсяг навчання, щоб гарантувати, що учні відповідають стандартам і в повній мірі використовують можливості, надані школою.

Балет, їзда на велосипеді, танці, постановка драми, Схема присудження Единбурга, дослідження полів, публічні виступи і дебати, вітрильний спорт, катання на лижах, кінний спорт, мистецьке товариство, хор, оркестр, бігові лижі, бадмінтон, фехтування, гольф, гімнастика , хокей, секбол, бойові мистецтва мистецтво, баскетбол, сквош, плавання, теніс, п'ятиборство
На території
Спортивні об'єкти включають всепогодне поле, 2 басейни, поле для гольфу з 9 лунками, тенісні корти та майданчики для нетбол, танцювальну студію, кардіотренажери і кінний центр.

Спеціально побудований ультрасучасний театр Чепмена на 250 місць є місцем проведення літніх і різдвяних концертів, щорічних мюзиклів, театральних постановок і танцювальних вистав. Багато дівчат беруть індивідуальні уроки танців. Сучасні приміщення Департаменту мистецтва і дизайну відкриті для дівчат пізно ввечері і пропонують живопис, скульптуру, текстиль, фотографію і графічний дизайн.
Проживання
Понад 70% дівчаток живуть в пансіонаті і повністю інтегровані в повсякденне шкільне життя цієї школи-пансіону, що працює весь тиждень. Кожним з 6 будинків з горизонтальною структурою керує команда турботливого і добре навченого персоналу, а для новачків діє програма «Ангел-охоронець». Гуртожитки, в кожній з яких від 4 до 6 ліжок в кімнаті, для учнів 7-го класу розташовані в переобладнаному фермерському будинку, а дівчаток останнього класу переселяють на самостійне життя в котеджах. Програма, повна заходів та екскурсій, забезпечує різноманітність вечорами в п'ятницю і в вихідні дні.
Навчальний рік, уроки+повний пансіон £33 690
Програми A-Level та GCSE від £33 690
Made on
Tilda