Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про Royal Russell School
Королівська Расселівська школа - це традиційна приватна школа (вона була заснована в 1853 році і знаходиться під опікою королеви) з інтернатом для хлопчиків та дівчаток. Школа розташована на півдні Лондона і має чудовий кампус із зеленими полями та парками, що нагадують пам'ятки поважного університету. Студенти на курсах обміну отримують вигоду від надзвичайно ідилічного навчального середовища, але вони знаходяться лише за півгодини від центру Лондона. Королівський Рассел має що запропонувати любителям музики: деякі найвідоміші музиканти Лондона регулярно відвідують школу як запрошені лектори!
Незважаючи на свій зв'язок з Англіканською Церквою, Royal Russell School приймає студентів усіх віросповідань. Однак, як і в більшості приватних шкіл, на вихідних богослужіння (етичні та моральні питання; міжконфесійність) є обов'язковим для всіх учнів.
З 1924 року школа перебуває на теперішньому місці, на великій лісистій території в передмісті Лондона Кройдон, лише за 25 хвилин від лондонської Вікторії. Між станцією Іст-Кройдон і школою ходить прямий трамвай (10 хвилин).
Ця приватна школа приймає учнів круглий рік. За запитом допускається розміщення на два семестри, починаючи з січня
540 студентів, близько 25% іноземних студентів, близько 60 вчителів
Профільні предмети
  • Математичні / наукові / інформаційні технології
біологія, хімія, фізика, географія, геологія, математика, інформатика
  • Гуманітарні науки
Англійська література, Уряд і політика, Історія
  • Спорт
аеробіка, легка атлетика, бадмінтон, теніс, настільний теніс, крикет, хокей, баскетбол, нетбол, софтбол, волейбол, футбол, сухі лижі, дзюдо
  • Мистецтво
фотографія, дизайн і технології, мистецтво і дизайн, драма і театр, музика, медіа дослідження.
  • Економіка бізнесу
  • Додатково:
Харчові технології, великий вибір медіа-орієнтованих предметів, медіа-дослідження.
Для іноземних студентів в школі включені щотижневі уроки англійської мови.
Проконсультуємо і уточнимо у нас вибір предметів.


Позакласні заняття
Хор, оркестр, камерний оркестр; Інструментальні уроки (за додаткову плату), семінари з інформатики, студентська газета, художній клуб, шаховий клуб, відвідування Астрономічного товариства в Кройдоні, театральні постановки і відвідування театрів. Крім того, школа організовує щорічну зустріч «Модель Організації Об'єднаних Націй» (за участю студентських делегатів з багатьох країн), і іноді студентські делегати виїжджають з цією програмою за кордон.
На території
Драматична студія; Музична студія і приміщення для музичних практик; спеціальний бібліотечно-навчальний комплекс для шостого класу; кілька комп'ютерних класів з доступом в Інтернет (також використовуються для навчання фахівців); сучасна обладнана кухня для навчання харчувої справи; Простір мистецтва і дизайну; спеціальні класи області для природничих наук; Плавальний басейн; Спортзал; Тенісний корт
Проживання
Діти від 11 до 16 років проживають в 2-6-місних кімнатах. Шестикласники (16-18 років) розміщуються в одномісних або двомісних номерах. Нещодавно обставлені холи і телевізійні зали, а також чайні кімнати в кожному житловому будинку. Кімнати були недавно відремонтовані. На території працює поліклініка з медсестрою. Повний пансіон.
Навчалний рік + проживання в Royal Russell School £ 39901
Реєстраційний внесок £ 100


Royal Russell School зазвичай приймає тільки студентів, які хочуть залишитися на весь навчальний рік.
Made on
Tilda