Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про St. Clare's
Якщо ви хочете отримати IB, міжнародний диплом середньої школи, в британській школі-пансіоні, ви можете зробити це в Оксфорді в школі St. Clare's. Ви можете або пройти всю програму IB (2 роки), або лише другий і останній курс IB. Завдяки чудовим умовам, досвідченим викладачам, школа St. Clare's пропонує навчальне середовище вище середнього, а на останньому іспиті Незалежною інспекцією шкіл (I.S.I.) вона отримала рейтинг "Відмінно".
Пансіонати невеликі та затишні, адже раніше тут мешкали члени Оксфордського університету. Школа пропонує відмінні пропозиції у галузі спорту, а також вона є потужною у музичному та мистецькому плані. Музичний відділ пропонує уроки співу та інструментів, а також можливість грати в камерних оркестрах, хорах чи джазових колективах. А театрально-танцювальний відділ також пропонує регулярні майстер-класи.
Школа розташована в приємному житловому районі на півночі Оксфорда, з прямим автобусним сполученням до центру. 25 навчальних та житлових будинків розкидані по Банбері та Бардуелл-роуд і включають класи та зали, велику бібліотеку та різні лабораторії.
St. Clare's пропонує приємну атмосферу, з чіткими і зрозумілими правилами, які вимагають від кожного учня відповідальності за свої вчинки. Значна частина викладацького складу сама провела кілька років за кордоном, і тому може зрозуміти менталність іноземних студентів та їх не завжди легкому становищу.

Оксфорд - одне з найкрасивіших міст Великобританії, де проживає понад 30 000 студентів. У місті є незліченна кількість музеїв і галерей, кінотеатрів, театрів, ресторанів і кафе, а також чудові можливості для покупок. Найближчі аеропорти - Лондон-Лутон та Лондон-Хітроу.
250 студентів у зоні IB, в середньому дев'ять студентів на курс. Більше 40 різних національностей.
Профільні предмети
  • Математичний / науковий / IT напрямки
біологія, хімія, фізика, математика, географія, екосистеми і екологічна політика (екосистеми і суспільства).
  • Гуманіторні науки
Історія гуманітарних наук, англійська література (A1), німецька література (A1), італійська література (A1)
  • Спорт
Футбол, баскетбол, волейбол, регбі, нетбол, йога, аеробіка, фітнес, плавання, хокей, скелелазіння, верхова їзда як діяльність в рамках CAS частини програми IB. Школа не має власних спортивних залів, але курсує шкільний автобус до спортивного центру в центрі Оксфорда.
  • Мистецтво
мистецтво, музика, драма і театр.
  • Економіка
Бізнес та менеджмент, Економіка.

Згадані вище предмети пропонуються в програмі IB, але можуть змінюватися з року в рік. Проконсультуємо і уточнимо у нас вибір тематики.
На додаток до дворічну програму IB школа також пропонує підготовчий курс для студентів, який готує студентів до навчання в університетах Великобританії (мінімальний вік 17 років). У цьому курсі вдосконалюється академічний англійська, і учасники також вибирають між модулем «Бізнес» (економіка, бізнес-адміністрування, математика) і модулем «Міжнародні відносини» (політика, історія, філософія).
Позакласні заняття
У школі St. Clare's є чотири співробітники, які несуть повну відповідальність за організацію позакласних заходів. Музичний відділ пропонує уроки співу та гри на інструментах, а також можливість грати в камерних оркестрах, хорах або джазових колективах. Відділення театру і танців регулярно пропонує майстер-класи по багатьом сучасним стилям, таким як латинський фанк або капоейра. Фотографія також є частиною художньої діяльності. CAS програми IB також вимагає соціальної відповідальності. В Оксфорді це може бути волонтерська робота з людьми похилого віку або людьми з обмеженими можливостями, участь в переробці вторинної сировини та охорони природи або участь в дискусійних групах по міжнародній політиці.
На території
Наукові лабораторії, бібліотека, музичні кабінети, комп'ютерний зал.

https://youtu.be/j6hqrXo12Vw
Проживання
У школі учні розміщуються у різних невеликих корпусах з двомісними кімнатами та кількома одномісними кімнатами для учнів вищих класів. У невеликих резиденціях колись працювали будинки співробітників Оксфордського університету, в них панувала затишна і тепла атмосфера. Повний пансіон для учнів школи.

https://youtu.be/W2-Eb2yBOSA
Навчалний рік + проживання в St. Clare's
£ 41301
Реєстраційний внесок £ 100


На жаль, GLS не може запропонувати навчання на 2021-22 навчальний рік.
Made on
Tilda