Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про St Francis' College
 • Тип школи:
Старша школа з молодшим відділенням або підготовчою школою для дівчаток
 • Найближчий міжнародний аеропорт: Luton (16km) Heathrow (45km)
 • Віковий діапазон: 3-18
 • Кількість учнів: 355
 • Кількість пансіонерів: 50
Коледж Святого Франциска - це школа з позитивним шкільним духом, розташована в самому серці Летчворт-Гарден-Сіті, менш ніж за годину їзди на поїзді від Лондона.
Школа була заснована в 1933 році. Будівля школи разом зі спортивними майданчиками та парковити зонами займає площу в 7 акрів та розашовується в заповідній зоні Лечворта.
  Світ стрімко змінюється, і майбутнє буде розвиватися швидкими темпами. Щоб дівчатка могли краще підготуватися до майбутнього, школа надасть їм мультикультурне середовище кампуса. Учні та вчителі з Європи, Азії, Африки і місцеві жителі. Це дозволяє студентам краще зрозуміти світ, розширити свій кругозір і підготуватися до майбутнього працевлаштування у бадь-якому куточку світу. Школа також була удостоєна нагороди «International School Awards» Британської Ради.
  Грунтуючись на християнських цінностях, школа надає учням просвітницьку освіту, сподіваючись виховати молодих жінок, які досягають успіху у швидко мінливому середовищі, надаючи різні можливості для реалізації їх потенціалу.
  Школа пропонує широкий і збалансований курс навчання для учнів віком від 11 до 14 років. Крім академічного розвитку, школа також надає велике значення соціальним навичкам учнів, їх художнього сприйняття і спорту; в той же час навчання проодить в невеликих класах що свічить про те, що учням приділяється достатньо уваги.
  Предмети
  • GCSE
  • Англійська мова
   Англійська література
   Бізнес
   Географія
   Дизайн
   Природні Науки
   Інформатика та Комунікаційні технології
   Історія
   Мистецтво
   Іспанська Мова
   Математика
   Музика
   Німецький Мова
   Подорожі та Туризм
   Релігієзнавство
   Театральне майстерність
   Технології Виробництва Продуктів Харчування
   Тканини
   Фізічіское виховання
  • A-Level
  • Англійська як іноземна мова
   Англійська мова
   Англійська література
   Бізнес
   Біологія
   Вища математика
   Географія
   Інформатика та Комунікаційні технології
   Історія
   Мистецтво
   Іспанська Мова
   Класичні Цивілізації
   Математика
   Музика
   Німецький Мова
   Психологія
   Театральне майстерність
   Театрознавство
   Технології Виробництва Продуктів Харчування
   Тканини
   Фізика
   Фізічіское виховання
   Філософія і Етика
   Фотографія
   Французький Мова
   Хімія
   Економіка
  Позакласні заняття
  Школа заохочує учнів до участі в якомога більшій кількості заходів. Заходи також проводяться в обідню перерву, після уроків або у вихідні. Творчість і мистецтво є традиційними сильними сторонами школи, школа пропонує учням різні можливості навчання володіння інструментами. У спорті школа заохочує всіх бажаючих брати участь, в тому числі в легкій атлетиці, бігових лижах, футболі та інших заходах.
  Школа також надає безліч можливостей для виїзних поїздок.

  Драма, легка атлетика, крос-кантрі, футбол, хокей, баскетбол, бейсбол, теніс, плавання, хор, рок-група, джаз-бенд, симфонічний оркестр, флейтовий оркестр, симфонічний оркестр, чечітка, балет, сучасний танець, Нагорода герцога Единбурзького.
  На території
  У користуванні учнів новий науковий, музичний і технологічний центр з флагманськими інтерактивними технологіями для підтримки навчання дівчаток; всепогодний спортивний майданчик; академія тенісу для учнів з винятковими здібностями; чудовий центр мистецтв; Тренажерний зал Sixth Form
  Проживання
  Пансіон завжди був в центрі Prior's Field; Інспектори ISI відзначили «атмосферу довіри, толерантності та дружби в пансіонатах». Пансіонерів підтримує команда відданих своїй справі постійних співробітників, і вони насолоджуються великою програмою заходів. Окремий будинок Sixth Form з тихими кабінетами для навчання, загальним горищем і спальнями з ванними кімнатами. У пансіонат Junior є ефектні рожеві сходи, які ведуть до кімнат дівчат, око радуватимуть «екстравагантні» килими в спальнях і блискучі підлоги в ванних.
  Навчання від £10 470
  Програми A-Level та GCSE від £ 33 519
  Made on
  Tilda