Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Загальна інформація про St Francis' College
 • Тип школи:
Старша школа для дівчаток
 • Найближчий міжнародний аеропорт: Bristol (45km)
 • Віковий діапазон: 11-18
 • Кількість учнів: 365
 • Кількість пансіонерів: 290
St Mary's Calne була заснована в 1873 році як незалежна школа-пансіон і денна школа для дівчаток. Будівля школи знаходиться в красивому місці, в оточенні зелених насаджень і пагорбів, і зручно розташована всього в декількох хвилинах їзди від Брістоля, а дістатися до Лондона можна за дві години. У St Mary's Calne навчається близько 300 студенток у віці 11-18 років, 80% з яких проживають в пансіонах. Всі учні з великим задоволенням беруть участь у насиченій навчальній програмі школи та позакласних заходах і насолоджуються насиченим життям кампуса. Інтересним фактом є те, що школа не набирає велику кількість іноземних студентів для просування результатів державних іспитів, її можна вважати справжньою британською школою.
У Путівнику по школам для батьків The Sunday Times за 2020 рік Сент-Мері зайняла 1-е місце серед незалежних шкіл в Уилтшире і 2-е місце на Південно-Заході. St Mary's також є першою незалежною школою в Великобританії, відзначеної Platinum Science Mark Award.
Єва Райс (письменник); Джейд Джаггер (дизайнер); Дама Сьюзі Лезер (голова Британської комісії з благодійності); Хлоя Фокс (репортер); Лаура Бехтолшеймер (олімпійська чемпіонка)
Всі випускники A-Level пступають в університет. 15% студентів вивчають медицину, стоматологію, ветеринарію, 25% студентів вивчають природничі науки, інженерна справа, 57% студентів вивчають гуманітарні та соціальні науки, а 3% студентів вивчають мистецтво і дизайн.
Предмети
 • GCSE
 • 1) Обов'язкові предмети:
  англійська мова
  релігієзнавство (вступний курс)
  математика
  науки (2-3 варіанти)
  англійська література
  мінімум одну іноземну мову
  Планування кар'єри і профорієнтація
  Критичне мислення
  Особистий розвиток
  фізкультура і спорт.
  2) Предмети на вибір (факультативи):
  музика
  географія
  сучасні іноземні мови (італійська, російська, китайська, японська, французька, німецька, іспанська, давньогрецький, латинь)
  релігієзнавство (повний курс)
  історія
  театр і драматичне, акторське мистецтво
  мистецтво
  астрономія.
 • A-Level
 • класична цивілізація (історія і мови)
  інформаційні технології (ICT)
  економіка
  театральне майстерність
  мистецтво
  математика
  релігієзнавство (теологія)
  фізкультура і спорт
  хімія
  історія мистецтва
  географія
  біологія
  Французька мова
  особистий розвиток
  давньогрецька мова
  вища математика
  німецька мова
  фізика
  англійська мова
  історія
  класична латинь
  спорт як наука
  політика
  музика
  іспанська мова.
Позакласні заняття
St Mary's Calne пропонує широкий спектр позакласних заходів. У школі діє «система коледжів». Після зарахування кожен учень автоматично стає членом одного з п'яти коледжів. У школі будуть проводитися змагання коледжів, такі як драматичні, музичні, публічні виступи і спортивні змагання, щоб у учнів була можливість для спілкування та спілкування з учнями інших классов.Сотруднічество і заохочення командного духу. Крім музики, театрального мистецтва і загальних видів спорту, учні можуть також брати участь у верховій їзді, готуванні, обговорювати, фотографувати і займатися різними видами мистецтва і ремесел. Вони також можуть брати участь в деяких практичних курсах, щоб підвищити свою цінність, наприклад, в першу чергу. допомагати.
Сент-Мері-Кальне виділяється в багатьох видах спорту. Школа часто бере участь в змаганнях на рівні графства, команди з легкої атлетики також добре відомі в країні, а учасники верхової їзди неодноразово представляли Сполучене Королівство на міжнародних змаганнях. Багато студентів вивчають хоча б один музичний інструмент і беруть участь в різних концертах. Шкільний хор також добре відомий, оскільки на Великдень 2014 року гастролював по Парижу.
Твори шкільного драматичного гуртка теж досить високого рівня, і їх часто ставлять в театрах кампуса. Школа співпрацює з Королівською академією драматичного мистецтва (RADA), щоб надати учням 13-го класу курси підвищення кваліфікації в області драматичного мистецтва. Школа також заохочує студентів до участі в Програмі герцога Единбурзького (Duke of Edinburgh Scheme), і багато студентів отримали срібні або навіть золоті медалі. Young Enterprise також є популярним вибором для позакласних заходів на території кампуса.
На території
Аеробна студія, тир, студія образотворчи мистецтв, комп'ютені класи, кулінарна студія, , театральний клуб, екологічне товариство, фехтувльний клуб, клуб першої допомоги, фітнес зали, поля для гольфу, гімнастчні зали , музична студія поля для крикету, хокею, крикет, Фотографія, Мова, Верхова їзда, Регбі, Легка атлетика, Лижна підготовка, Плавання, Теніс, Товариство дегустації вин, Йога, Зоологічне суспільство, Молоде підприємство, RADA Advanced Курс комунікативних навичок
Проживання
В даний час в школі сім гуртожитків, в яких учні можуть проживати з 14 років, щоб вони могли розвинути незалежну особистість з раннього віку. У кожній кімнаті обладнана зручна робоча зона, що дозволяє жителям зосередитися на навчанні в комфортній обстановці. Школа приділяє пильну увагу кожному учневі, і у кожного є наставник, який направляє учнів у виборі предметів і університетів. У вихідні у студентів є багато цікавих заходів, таких як катання на ковзанах, боулінг, верхова їзда, театральні постановки, рукоділля, кулінарні майстерні і т. п. Вони також можуть поїхати в довколишні міста, такі як Мальборо, Бат і Оксфорд, щоб прийняти участь в культурних оглядах.
Реєстраційний збір (за курс) £ 200
Депозит за курс £ 13 400
Програми A-Level та GCSE від £ 13 400
Made on
Tilda