Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Про університет
Загальна інформація
Кампус
Спеціальності
University of Exeter - це дослідницький університет, розташований на південному заході Англії. Він був заснований в середині XIX століття відповідно з Королівською хартією в 1955 році. В даний час є членом групи університетів Рассела, Асоціації університетів Співдружності, Альянсу британських університетів і Альянсу GW4.
University of Exeter займає провідні позиції в The Times (TIMES), The Guardian, The Complete University Guide і інших ЗМІ Великобританії кілька разів входив в першу десятку, раз на кожні сім років у випуску REF In 2014 року в офіційному рейтингу британських університетів він зайняв 20-е місце за рівнем наукових досліджень і 16-е місце за рівнем наукових досліджень.
Бізнес-школа Університету Ексетера має провідні світові стандарти досліджень і є бізнес-школою, що отримала потрійну акредитацію AACSB, EQUIS і AMBA. Це також AACSB (Асоціація міжнародних бізнес-шкіл), ABS (Асоціація бізнес-шкіл). ), EABIS (Європейська асоціація бізнес-шкіл), EFMD (Європейський фонд розвитку менеджменту), PRME (Принципи освіти в області відповідального управління) п'яти установ. Крім того, школа має 14 кращих 100 дисциплін в світовому рейтингу QS 2020 року і має дослідницькі рівні світового класу в багатьох дисциплінах, таких як бізнес, мистецтво, освіту, інженерія, право, медицина, наука, соціальні науки та спортивні науки.

Школа займає 149 місце в світовому рейтингу університетів QS 2022 року. В даний час в університеті навчається близько 19 000 студентів денного відділення. Іноземні студенти приїжджають з більш ніж 130 країн. Це міжнародний університет. Серед відомих випускників - автор «Гаррі Поттера» Дж. К. Роулінг, нинішній президент Оксфордського університету Ендрю Гамільтон, член королівської сім'ї Зара Філліпс і інші.

 • Ім'я
Ексетерський університет
 • Скорочена назва
Екзон
 • Заснування
1955 г. (з 1851 р)
 • Університетська природа
Британський державний університет
 • Категорія університету
Комплексний дослідницький університет
 • Характеристики університету
Університетів Russell Group
члениGW4
члени Ліги
Співдружності асоціації університетів,
член Міжнародного університету клімату Альянс
член Британського консорціуму університетів
 • Поточний лідер
Професор Ліза Робертс (директор), баронеса Бенджамін (керівник), Її Величність королева Єлизавета II (керівник)
 • Коледжі
Школа бізнесу, Школа біологічних наук, Школа гуманітарних наук, Школа інженерії та комп'ютерів, Міжнародна школа соціальних наук і т. Д.
 • Девіз
Lucem sequimur (ми слідуємо за світлом)
 • Адреса
Stocker Rd, Exeter EX4 4PY
 • Головні нагороди
Тричі був удостоєний щорічної премії Королеви,
"Додаток для вищої освіти The Times» 2007 Університетська нагорода
"The Sunday Times" Університетська премія 2013 р
 • Відомі випускники
Дж. К. Роулінг, Ендрю Гамільтон, Том Йорк, Пітер Філіпс, Зара Філліпс
 • Колір
Зелений і білий
 • Офіційний сайт школи
http://www.exeter.ac.uk
Streatham Campus
Streatham Campus - найбільший кампус школи і один з найкрасивіших кампусів у Великобританії.
У той же час кампус також є зареєстрованим ботанічним садом, який The Times оцінив як «найкрасивіший кампус в стилі садів в Великобританії». На території кампусу росте велика кількість цінних дерев та інших рослин, з яких відкривається чудовий вид на місто і узбережжі. Озера, савана і сади на території кампуса створюють для студентів дуже безпечну і приємну середу навчання.
За останні кілька років університет вклав величезні гроші в будівництво кампусу, найпрестижнішим з яких є шкільний комплекс будівель Forum (офіційно відкритий королевою Англії 2 травня 2012 року). Він включає в себе новий привабливий шкільний центр, новий центр обслуговування студентів, нову бібліотеку, новий технологічний клас, новий лекційний зал, новий центр прийому в школі і кілька магазинів роздрібної торгівлі та обслуговування.
До всіх навчальних корпусів, а також шкільних приміщень, включаючи стадіони, бібліотеки, магазини, ресторани, кафе і бари, можна легко дістатися пішки.

Кампус St Luke's
Кампус St Luke's знаходиться всього в 15 хвилинах їзди від центру міста Ексетер, а кампус Streatham - всього в 1,6 км. Педагогічна школа, Школа спорту та медичних наук розташовані на території кампусу, а також філія Полуостровской школи медицини і стоматології в Ексетері.
Кампус має більш ніж 150-річну історію, і будівництво школи внесло тут великі зміни. Медична школа розташована в старовинному монастирі монастиря і в сучасному навчальному корпусі, обстановка класична і елегантна.
У школі також є бібліотека, приміщення для ІТ-підтримки, конференц-зали та лекційні зали. У кампусі Сент-Лука є все необхідне для занять спортом, в тому числі тренажерний зал, тренажерний зал і критий басейн.

Кампус Cornwall
Кампус Cornwall побудований на 70 акрах сільській місцевості, в безпосередній близькості від Фалмут, з прекрасним видом на річку. Він надає студентам мирну і яскраву середу, в основному вивчає науку, інженерію, антропологію і мистецтво.
У кампусі Корнуолла навчається близько 4000 студентів, і він ділить частину кампуса з Університетським коледжем Фалмут в Сполученому Королівстві.
Після того, як кампус був об'єднаний з Університетом Ексетера в 1970 році, він все ще зберіг первісний відділення Корнуолла і переїхав в новий кампус разом з іншими факультетами університету в 2004 році.
У головному корпусі кампусу є сучасні приміщення, лабораторії та лекційні зали. У кампусі також є Центр навчальних ресурсів, який надає студентам, вчителям і дослідникам можливість працювати разом і обмінюватися дослідницької інформацією.
Кампус має красиве навколишнє середовище, і на ньому зосереджені навчальні центри багатьох шкіл, дослідницькі центри, студентські асоціації та клуби.

Бібліотека

Університет має в цілому 5 бібліотек в трьох кампусах. Основні бібліотеки включають в себе бібліотеку Ексетер-сквер (бібліотека форуму), бібліотеку кампусу Корнуолла (бібліотека Тремоу), бібліотеку кампусу Святого Луки (бібліотека Святого Луки), де колись був головний дослідницький центр. бібліотека. Існує також бібліотека Інституту Девона і Ексетера, побудована в 1813 році. Штатні співробітники та аспіранти університету є офіційними членами бібліотеки. Студенти також можуть пройти через Університет Ексетера. Студентський квиток дозволяє брати пов'язані книги. На території кампусу також знаходиться Центр Білла Дугласа, найбільше зібрання загальнодоступних колекцій історії та історії кіно в Великобританії. Це громадський музей і центр академічних досліджень.
У бібліотеці є кілька професійних бібліотек, в тому числі юридичні бібліотеки, бібліотеки охорони здоров'я, колекції Близького Сходу і спеціальні колекції.
15 книг або журналів для студентів, 20 для випускників лекцій, 25 для випускників дослідного стилю, 50 для співробітників і 4 для сторонніх співробітників. Періодів запозичення багато, звичайний термін - 28 днів.
Коледжі
У University of Exeter 18 коледжів. Школа ісламознавства, Школа біологічних досліджень, Школа бізнесу, Школа гірничої справи та металургії, Школа хімії, Школа давньої історії і технологій, Школа драми і музики, Школа освіти, Школа інженерії та інформатики, Школа Англійська мова, школа геології і археології, Школа історії, політики і соціології, Школа права, Школа математичних наук, Школа сучасних мов, Школа фізики, Школа медицини і медичних наук, Школа психологічних досліджень і т.п.

 • Бухгалтерія
· Магістр бухгалтерського обліку та фінансів
· Магістр бухгалтерського обліку та оподаткування

 • Фінансовий
· Магістр фінансів та інвестицій
· Магістр фінансів і менеджменту
· Магістр фінансового аналізу та управління фондами
· Магістр маркетингу і фінансових послуг
· Магістр фінансових технологій
 • Бізнес та менеджмент
· MSc International Management 9/12 місяців курс MSc International Management
· Магістр бізнес-аналітики
· Магістр цифрової економіки
· Магістр маркетингу
· Магістр управління людськими ресурсами
· Магістр міжнародного управління туризмом
· Магістр міжнародного туризму та готельного менеджменту
· Менеджмент (тип дослідження) MRes Management
· Програма MBA "One World" One Planet
 • Економіка
· Економіка Магістр економіки
· Магістр економіки та економетрики
· Магістр поведінкової економіки і фінансів
· Магістр фінансової економіки
· MSc Money and Banking
 • Інженерна справа
· Магістр цивільного будівництва
· Цивільне будівництво з менеджментом
· Магістр інженерного управління бізнесом
· Магістр міжнародного управління ланцюгами поставок
· Магістр матеріалознавства
· Магістр матеріалознавства з менеджментом
· Магістр машинобудування
· Магістр машинобудування з менеджментом
· Магістр структурної інженерії
· Магістр структурної інженерії з менеджментом
· Магістр водної інженерії
· Магістр водної інженерії з менеджментом
 • Інформатика
· Магістр комп'ютерних наук
· Магістр передових комп'ютерних наук з бізнесом
· MSc Cyber Security Analytics
· Магістр прикладних даних і статистики
· Магістр наук про дані
· Магістр наук про дані з штучним інтелектом
· Магістр наук про дані з бізнесом
математична спеціальність
· Магістр вищої математики
· Магістр обчислювальних фінансів
· Магістр фінансової математики
кінематика
· Магістр міжнародного кінобізнесу
 • Освіта
· Навчання англійській мові носіїв інших мов MEd / PgDip / PgCert Навчання англійській мові носіїв інших мов
 • Юриспруденція
· Магістр права
· Шлях з міжнародного комерційного права
· Шлях морського права
· Шлях права інтелектуальної власності
· Шлях до міжнародного права прав людини
 • Драма
· Театральна практика магістратури
Made on
Tilda