University of Exeter - це дослідницький університет, розташований на південному заході Англії. Він був заснований в середині XIX століття відповідно з Королівською хартією в 1955 році. В даний час є членом групи університетів Рассела, Асоціації університетів Співдружності, Альянсу британських університетів і Альянсу GW4.
University of Exeter займає провідні позиції в The Times (TIMES), The Guardian, The Complete University Guide і інших ЗМІ Великобританії кілька разів входив в першу десятку, раз на кожні сім років у випуску REF In 2014 року в офіційному рейтингу британських університетів він зайняв 20-е місце за рівнем наукових досліджень і 16-е місце за рівнем наукових досліджень.
Бізнес-школа Університету Ексетера має провідні світові стандарти досліджень і є бізнес-школою, що отримала потрійну акредитацію AACSB, EQUIS і AMBA. Це також AACSB (Асоціація міжнародних бізнес-шкіл), ABS (Асоціація бізнес-шкіл). ), EABIS (Європейська асоціація бізнес-шкіл), EFMD (Європейський фонд розвитку менеджменту), PRME (Принципи освіти в області відповідального управління) п'яти установ. Крім того, школа має 14 кращих 100 дисциплін в світовому рейтингу QS 2020 року і має дослідницькі рівні світового класу в багатьох дисциплінах, таких як бізнес, мистецтво, освіту, інженерія, право, медицина, наука, соціальні науки та спортивні науки.

Школа займає 149 місце в світовому рейтингу університетів QS 2022 року. В даний час в університеті навчається близько 19 000 студентів денного відділення. Іноземні студенти приїжджають з більш ніж 130 країн. Це міжнародний університет. Серед відомих випускників - автор «Гаррі Поттера» Дж. К. Роулінг, нинішній президент Оксфордського університету Ендрю Гамільтон, член королівської сім'ї Зара Філліпс і інші.