Про University of Nottingham
  • Університет Nottingham розташований в самому серці Англії, всього в двох милях від центру жвавого міста - Ноттінгем.
  • Ноттінгем - це живе місто, наповнений історією. Життя в Ноттінгемі дає доступ до першокласних магазинах, відмінним спортивним комплексам і унікальною місцевою культурі.
  • Університет Nottingham пропонує відмінне викладання, сучасне обладнання і приголомшливий кампус. Nottingham, визнаний одним з 100 кращих університетів світу за версією QS World University Rankings 2019.
  • The Teaching Excellence Framework 2017 присудив університету Золотий рейтинг за якість викладання, тому ви можете бути впевнені, що вчіться у кращих. Також Nottingham є членом престижної групи університетів Russell Group.

РЕЙТИНГ University of Nottingham

Університет займає 11-е місце в області бухгалтерського обліку і фінансів (Guardian University 2019), 5-е місце по архітектурі (Guardian University 2019), 2-е місце в хімічній інженерії (Guardian University 2019), 8-е місце з хімії ( Times and Sunday Times, Good University Guide 2019), 7-е місце в цивільному будівництві (Guardian University Guide 2019), 8-е місце в дослідження в області комунікації і засобів масової інформації (Guardian University Guide 2019), 5-е місце по фізики і астрономії (Guardian University 2019), 1-е місце з електротехніки та електроніки (Guardian University
Guide 2019), 11-е місце з юриспруденції (Times and Sunday Times, Good University Guide 2018), 2-е місце по фармакології і фармацевтиці (Guardian University Guide 2019), спортивний та міжнародний університет року (Guardian University Guide 2019).
Кампус University of Nottingham
Головний кампус університету - це понад
300 акрів красивих ландшафтних пейзажів і визнаний одним з кращих в Великобританії. Це найбільший кампус університету і один з найбільших у Великобританії. Кампус Jubilee цей ультрасучасний кампус всього в декількох хвилинах їзди на автобусі від центру міста. Тут знаходиться Школа комп'ютерних наук і Школа бізнесу. У 10 милях на південь від головного кампусу знаходиться Sutton Bonington, високотехнологічний кампус, що пропонує найсучасніші навчальні та дослідницькі можливості. Тут знаходиться Школа біонауки, Школа ветеринарної медицини та науки.

Підготовчі програми University of Nottingham

образование в англии
Підготовчі програми Foundation:
 • Ви будете повністю підготовлені для успішного навчання в університеті Nottingham і зможете продовжити навчання з 1-го курсу бакалаврату. Проходить навчання за спеціальностями: Бізнес, право та соціальні науки. Ви будете розвивати навички, які зроблять вас цінними для
  роботодавців в таких областях, як бізнес, політика, юриспруденція, маркетинг і благодійність. Інженерні та природничі науки. На цьому курсі ви отримаєте базові знання і навички в області інженерних та природничих наук, які допоможуть підготувати вас до отримання відповідного ступеня. Наука. Наука залишається однією з найбільш шанованих областей дослідження і охоплює неймовірно широке коло предметів, від генетики до науки про навколишнє середовище.
высшее образование в англии
Pre-Masters
 • Якщо у вас є ступінь бакалавра але мало досвіду, щоб вступити на магістратуру, то програма Pre-Masters для вас! Проходить навчання за напрямком: Бізнес, право та соціальнінауки. Якщо ви зацікавлені в кар'єрі в приватному секторі або в державному секторі, вивчення цієї області дасть вам важливі знання і досвід. Наука і техніка. Це відмінний напрямок, якщо Ви хочете бути цінним випускником для роботодавців, чи хочете ви бути науковим співробітником або інженером-механіком.