Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас
Розташування UWE Bristol
  • Брістоль - один з найкрасивіших міст Великобританії, а в 2017 році The Sunday Times назвав його найкращим місцем для життя.
    Мета UWE Bristol підготувати вас до майбутнього, якого ви заслуговуєте.
  • Брістоль повний можливостей, є базою для багатьох компаній, таких як Rolls-Royce, Airbus, Sony, Aardman Animations і OVO Energy.
  • З аеропортом і двома залізничними станціями місто має хорошу транспортну розв'язку, щоб дістатися у будь-який куточок країни, і всього в 90 хвилинах їзди на поїзді від Лондона.
  • Мета UWE Bristol підготувати вас до майбутнього, якого ви заслуговуєте. Університет володіє індивідуальними методами навчання, сучасними будівлями і високотехнологічними об'єктами.

РЕЙТИНГ UWE Bristol

Університет отримав Золото за викладання (Teaching Excellence Framework 2018) і увійшов в топ 40 університетів Великобританії (Guardian University Guide 2019). Університет входить в число 25 кращих вищих навчальних закладів Англії по перспективам працевлаштування випускників. Останні дані показують, що 96% недавніх випускників працевлаштовані або продовжують навчання, а 78% займають професійні посади. Це тільки один з чотирьох університетів у Великобританії, в якому є University Enterprise Zone, в якій можуть розміститися більше 70 підприємств і найбільша у Великобританії робототехническая лабораторія.

По предметах UWE Bristol


UWE Bristol займає 9-е місце по архітектурі (Times and Sunday Times Good University Guide 2019), 6-е по будівництву (Times and Sunday Times Good University Guide 2019), 10-е з комп'ютерної криміналістиці (Times and Sunday Times Good University Guide 2019), 16-е по фізіотерапії (Times and Sunday Times Good University Guide 2019), 24-е по механічної інженерії (Times and Sunday Times Good University Guide 2019).

Кампус UWE Bristol

UWE Bristol має три красивих кампуса в місті і його околицях. Frenchay - головний кампус Bristol і знаходиться всього в чотирьох милях від центру міста. Тут знаходяться школа бізнесу і юридична школа. Кампус City - центр програм бакалаврату та культурної індустрії. Він складається з Bower Ashton і Spike Island, а також студійних площ Arnolfini і Watershed - всесвітньо відомих центрів сучасного мистецтва і дизайну. Glenside знаходиться в районі Рибних ставків, де зосереджені медичні школи університету.

Підготовчі програми UWE Bristol

учеба в англии цена
FOUNDATION CERTIFICATE
  • Програма академічної підготовки до вступу на бакалаврат. При успішному закінченні програми студенти отримують зарахування на 1 курс бакалаврату в університеті Bristol. Напрямки: бізнес, право та суспільні науки, наука і техніка.
обучение в англии цена
International Year One (IYO)
  • Програма підготовки до університету дає можливість зробити прогресію на 2 курс бакалаврату. Напрямки: бізнес, инжинерии.
образование в англии
PRE-MASTER
  • Підготовча програма з метою вступу на магістратуру. Напрямки: бізнес, право та соціальні науки, наука і техніка.
PRE-DOCTORATE
  • Якщо у вас вже є вчена ступінь, і ви хочете продовжити навчання і отримати докторську ступінь в UWE Bristol, курс PRE-DOCTORATE підготує вас. Курс спеціально розроблений з урахуванням потреб міжнародного студента докторантури, і допоможе пройти через процес подачі заявки на отримання докторського ступеня в Великобританії.
Made on
Tilda